У Кропивницькому районі на трасі «Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя» поблизу селища Новгородка сталася жахлива ДТП за участі 7 випускників та п’яного поліцейського.
Про це повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура.
Зазначається, що 25 червня 2023 року близько 4 ранку, поліцейський, на власному авто, перевозив випускників та спричинив смертельну ДТП. У результаті аварії загинуло троє неповнолітніх дівчат, ще троє підлітків та одна повнолітня особа — зазнали травмувань різного ступеня тяжкості.
Читайте також: У Києві суддя напідпитку на смерть збив 23-річного нацгвардійця: подробиці
«Діана Каналош, Наталія Дорошко й Олена Грищук закінчили школу. Двоє з них – Наталя Дорошко й Олена Грищук – медалісти. Фактично діти вже вступили до навчальних закладів згідно з обраними професіями, – говорить Олександр Сириця. – Наталію Дорошко ховатимуть на центральному кладовищі Новгородки. Панахида почнеться в церкві о 12 годині. Діана Каналош з села Білозерне. О 15 годині буде похорон. Олена Грищук – переселенка. З нею прощання буде пізніше. Вона утекла з мамою від російської армії, щоб закінчити школу, а тут трапилася така біда».

Відомо, що дівчата після випускного прийшли додому та чекали закінчення комендантської години, щоб поїхати зустріти схід сонця. Так розповів про події напередодні аварії 20-річний житель селища Новгородка Володимир Белінський, який товаришує з родиною одного з травмованих в аварії. З його слів, про поїздку випускники домовились з чоловіком, який працює поліцейським у Новгородківському відділі поліції.
Читайте також: Смерть дитини: як спілкуватися з батьками та чим можна допомогти
За кермом водій машини перебував у стані алкогольного сп’яніння, пише Суспільне. У машині було троє хлопців і четверо дівчат. Одна з пасажирок померла у лікарні, дві дівчини – на місці аварії.
«Водій автомобіля також отримав тілесні ушкодження. За кермом він перебував у стані алкогольного сп’яніння», – сказала Віталіна Бевзенко.
- Фото: ДБР
- Фото: ДБР
- Фото: ДБР
Речниця обласної прокуратури Наталія Алєксєєнко розповіла Суспільному, що за даними слідства, водій порушив правила дорожнього руху, перевищив швидкість, не впорався з керуванням, зʼїхав у кювет та перекинувся. У салоні машини перебували випускники однієї з місцевих шкіл. Прокуратура готує до суду клопотання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу – тримання під вартою без права внесення застави. У ще одному зверненні клопотатимуть про відсторонення поліцейського від займаної посади.
Читайте також: Вбивство 5-річного Кирила Тлявова: експоліцейський отримав усього 4 роки
За кермом легковика був молодий співробітник нацполіції. Свідки твердять, що з місця аварії він намагався втекти.
“Водій тікати почав. Нас у машині залишилося троє чоловіків, бо всі інші повилітали просто, і я побачив, він виходить із машини, кров свою витирав. Поки я намагався дістати ту, що під машиною була, то він втік. І сказали, що коли він додому підбігав, чи вдома вже його забрали”, — розповів випускник.
Читайте також: На Київщині батько жорстоко зарізав доньку та катував сина, щоб помститися дружині: подробиці
У громаді 26 червня оголосили День жалоби. У селі Білозерне попрощатися з загиблою в аварії 17-річною Діаною Каналош.
«У зв’язку з трагічною загибеллю діточок – трьох випускниць – Діани Каналош, Наталії Дорошко і Олени Грищук. Дівчата закінчили школу, двоє з них – Наталія Дорошко і Олена Грищук – медалісти. Олена Грищук – переселенка. Разом з мамою вони утекли від російських військових, а тут інша біда трапилась. Її поховають пізніше».
- Фото: Суспільне Кропивницький
- Фото: Суспільне Кропивницький