Україна завершила ратифікацію Стамбульської конвенції

Україна завершила ратифікацію Стамбульської конвенції про запобігання насильству стосовно жінок, домашньому насильству та боротьбу з цими явищами.

Про це повідомила генеральна секретарка Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич.

Україна офіційно передала документи про ратифікацію конвенції. Документ набуде чинності 1 листопада 2022 року.

«Я тепло вітаю передання Україною документа про ратифікацію Стамбульської конвенції. Україна – 36-та країна-учасниця цього знакового договору», – зазначила Пейчинович-Бурич.

20 червня Верховна Рада ратифікувала Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству щодо жінок і домашньому насильству. 21 червня президент Володимир Зеленський підписав відповідний закон.

Боротьба за людей: які рішення працюють у 2026 році

8 липня 2026 року в Києві HR Wisdom Summit 2026 об’єднає HRD, CEO та керівників компаній для обговорення найгостріших викликів ринку праці. Учасники говоритимуть про утримання талантів, адаптацію ветеранів, нові моделі управління командами та розвиток навичок, необхідних бізнесу вже сьогодні.