Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх стала чемпіонкою Діамантової ліги-2023 зі стрибків у висоту: фото

18 сентября, 2023
Ярослава Магучіх
Фото: НОК України

Українська спортсменка Ярослава Магучіх з рекордом сезону виграла фінал Діамантової ліги-2023 зі стрибків у висоту, що пройшов в американському Юджині. Українка захистила звання чемпіонки турніру.

Про це повідомляє НОК України.

«Золото нашій чинній чемпіонці світу приніс стрибок на 2.03 м, що стало найкращим результатом сезону для неї особисто та у світі», — пише НОК України. 

 Ярослава Магучіх
Фото: НОК України

Читайте також: Третє золото в цьому сезоні: українська каратистка Анжеліка Терлюга здобула чергову перемогу

Зазначається, що підкорила цю висоту, встановивши особистий рекорд, і віцечемпіонка Олімпіади-2020 Нікола Оліслагерс з Австралії, але зробила це з третьої спроби, тим часом як українка з другої, що і вирішило долю першого місця.

 Ярослава Магучіх
Фото: НОК України

Читайте також: Юлія «Тайра» Паєвська здобула медаль на «Іграх Нескорених»: фото

Відзначимо, що 21-річна дніпрянка вдруге поспіль стала переможницею фіналу «Діамантової ліги». Торік так само з результатом 2.03 вона тріумфувала у Цюриху.

Рішуча. Справжня. Небайдужа.

17 грудня 2025 року в Києві SHE Congress об’єднає власниць бізнесу, керівниць, медійних і культурних діячок, волонтерок. Під слоганом «Рішуча. Справжня. Небайдужа» учасниці поговорять про вибір, який формує майбутнє, команди та суспільство. На сцені SHE Congress кожна історія рішучості є важливою — про кроки в бізнесі й кар’єрі, освіті й комунікаціях, спорті й здоров’ї, благодійності та волонтерстві. І навіть про ті рішення, на які ще не наважилися — адже це теж частина шляху.

Забронюйте Вашу участь за найкращими умовами!