Третє золото в цьому сезоні: українська каратистка Анжеліка Терлюга здобула чергову перемогу

11.09.2023

Українська каратистка Анжеліка Терлюга на етапі Прем’єр-ліги Karate1 у столиці Ірландії у вазі до 55 кілограмів завоювала золоту медаль.

Про це пише НОК України.

«Блискучу перемогу святкувала у вазі до 55 кг Анжеліка Терлюга, яка виграла своє третє золото цього сезону і 16-те загалом на змаганнях такого рівня», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що як і на попередньому турнірі у Фукуоці у фіналі 31-річній одеситці протистояла японка Шіорі Накамура, але знову нічого протиставити не змогла (5:0).

Також ще одну медаль здобула для України Анастасія Степашко, здолавши у сутичці за бронзу у ваговій категорії понад 68 кг переможницю попереднього японського етапу Юдзукі Савае.

Нагадаємо, що раніше бронзовими призерами стали Катерина Крива (до 50 кг) та Андрій Заплітний (до 75 кг). Отже, українська збірна залишає Ірландію з п’ятьма медалями у скарбничці — два «золота», три «бронзи».