Self-Care: 7 найкращих додатків для догляду за собою

За версією App Store

02.01.2019

Як стверджують фахівці App Store, минулий рік пройшов під гаслом «Me time», а це означає, що найпопулярнішими серед користувачів «яблучних» девайсів стали додатки, що допомагають доглядати за здоров’ям. Якщо у вас ще такого немає, то радимо завантажити.

#SelfCare

#SelfCare робить все, щоб користувач провів ще кілька приємних хвилин вранці в своєму ліжку. Додаток пропонує виконати кілька простих віртуальних дій — погладити кота, скласти слово, полічити бульбашки і так далі. Це відволікає від важких думок, які зазвичай лізуть у голову кожного ранку. Програма є безкоштовною та має Android-версію.

Joyable

Програма піклуватиметься про ваш психічний стан. Вона пропонує розказати про себе, потім допомагає знайти тренера, дає змогу спілкуватися з ним онлайн, отримувати від нього поради та допомогу. Тренер розробить для вас план дій, ви виконуватимете вправи та позначатимете свої досягнення у спеціальному графіку. Коштуватимуть послуги тренера $99 на місяць. Розробники запевняють, що більшість людей закінчують програму всього за 3 місяці.

Headspace: Guided Meditation

Кишеньковий інструктор із медитації навчить заспокоюватися та зосереджуватися. Також додаток має такі функції як: коротка медитація (2-3 хвилини), тематичні медитації, уроки з уважності від експерта Енді Паддікомба, звуки для сну, екстрена допомога під час нападів паніки. Програма є безкоштовною та має Android-версію.

Mend: Self Care For Breakups

Розробники додатку запевняють, що їх продукт допоможе пережити біль втрати, розрив стосунків, серйозний стрес на роботі. Щодня треба буде прислухатися до своїх почуттів, записувати їх у блокнот додатку, а потім отримувати поради, щодо подальшої поведінки. Також утиліта містить корисні статті та тематичні відео, інтерв’ю із людьми, які пережили щось подібне — такі собі віртуальна група підтримки та особистий психотерапевт у кишені. Програма є безкоштовною.

Fabulous — Motivate Me

Додаток було створено за підтримки бізнес-інкубатора Лабораторії поведінкової економіки Університету Д’юка. Отже, програма допоможе набути за закріпити корисні навички, допоможе прокидатися раніше, знайде правильний для вас режим харчування, підкаже, як позбавитися перевтоми, як концентруватися та заряджатися енергією. Завантажити можна безкоштовно на iTunes Store і Google Play.

Calm

Цей безкоштовний додаток вже кілька років експерти вважають найкращим софтверним продуктом для медитації. Він дозволяє користувачам розслабитися під звуки природи, а щоб не заснути, можна встановити таймер. Програма також пропонує навчальний посібник для початківців медитації «7 кроків до спокою». На play.google.com знайдете Android-версію.

Shine — Daily Motivation

Ця програма виконує функції коуча, психолога та мотиватора й допомагає впоратися із стресами та іншими негараздами. Щодня ви отримуватимете корисні поради, наукові статті, аудіофайли, які заряджатимуть позитивом. Як кажуть самі розробники, їх продукт допомагає пережити важкі часи. В iTunes Store є платна ($59,99/рік) та безкоштовна версії.

Читайте також: Дивовижні: 5 найочікуваніших гаджетів 2019 року