Self-Made Women — 2019: Рейтинг найбагатших американок

За версією Forbes

Видання Forbes опублікувало рейтинг найбагатших американок, які самі заробили свої статки. Топ-10 очолила Діана Хендрікс.

Загалом у списку — 80 жінок, сума статків яких становить $81,3 млрд.

1. Діана Хендрікс

На першому місці, як і в 2018-му, — співзасновниця і голова компанії ABC Supply, найбільшого в США виробника і продавця покрівельних матеріалів. Статки Хендрікс Forbes оцінює в $7 млрд, що на $2,1 млрд більше, ніж минулого року.

2. Мег Уітман

Екс-президенка компанії eBay (1998-2008) та корпорації Hewlett-Packard (2011-2015) — на другій сходинці. Наразі пані Маргарет керує компанією Hewlett Packard Enterprise. На її рахунку — $3,8 млрд.

3. Маріан Іліч

Власниця мережі піцерій Little Caesars Pizza Маріан Іліч — на третьому місці. Сьогодні її статки оцінюються у $3,7 млрд.

4. Джуді Фолкнер

Четвертою у списку є генеральна директорка і засновниця Epic Systems, компанії з розробки програмного забезпечення для охорони здоров’я. Вона має на рахунку $3,6 млрд.

5. Тай Лі

Замикає п’ятірку лідерів засновниця і голова техно-реселлера SHI International, яка заробила $3 млрд.

6. Джуді Лав

Голова сімейної компанії Love’s Travel Shops & Country Stores — шоста у списку. Джуді керує мережею із 290 магазинів в 39 штатах, які щорічно приносять $22 млрд доходу. Сама ж Джуді заробила $2,9 млрд.

7. Лінда Рєзнік

Свої статки Лінда заробила, продаючи фісташки та мандарини. Її бізнес-імперія має назву The Wonderful Company. Дійсно чудова компанія, адже пані Рєзнік має на рахунку $2,8 млрд!

8. Доріс Фішер

Співзасновниця мережі магазинів The Gap — на восьмій сходинці із $2,8 млрд.

9. Джонелль Хант

$2,7 млрд дали можливість Джонелль посісти дев’яту позицію. Усе своє життя вона керує логістичною компанією ю J.B. Hunt.

10. Опра Уінфрі

Десятою у рейтингу є медійниця Опра Уінфрі. Цього року її статки становили $2,7 млрд.

Джерело: forbes.com

Фото: Mike De Sisti/Milwaukee Journal Sentinel

— Читайте також: Юлия Кордюкова: «К апсайклингу у меня лежит душа. А делать то, что по душе — правильно»