Скільки дітей-біженців з України навчається у польських школах та дитсадках

Діти-біженці в Польщі

У Польщі назвали кількість українських дітей, які навчаються у польських школах та дитсадках через війну в Україні. Повномасштабне вторгнення Росії в Україну змусило українських жінок тікати з країни разом із дітьми.

Про це повідомляє PAP із посиланням на дані Міністерства освіти і науки Польщі, передає Укрінформ.

Отже, у дитсадках Польщі навчається 187,9 тисяч українських дітей. У системі дошкільної освіти Польщі перебуває приблизно 43,8 тисяч дітей з України: у середніх школах майже 116,8 тисяч українських учнів; у ліцеях, технікумах і професійних училищах — 27,2 тисяч осіб.

Читайте також: Ґвалтували, катували та годували фекаліями: на Київщині затримали вітчима з матір’ю, які знущалися над трьома малолітніми дітьми

Найбільше українських дітей навчається у Мазовецькому воєводстві (Варшава) — 33,6 тис., Сілезькому (Катовіце) та Нижньосілезькому (Вроцлав) воєводствах — по 21 тис. Серед міст найбільше українських дітей навчається у Варшаві (17,2 тис.), Вроцлаві (8,5 тис.) та Кракові (7,4 тис.).

Читайте також: Росія продовжує викрадати дітей з України: назвали страшну цифру

Станом на 14 лютого 2023 року у польських закладах освіти працювало 1792 вчителі з України, з яких 1120 приїхали до Польщі після 24 лютого.

Читайте також: У школах України хочуть запровадити відеофіксацію уроків

Натепер у Польщі перебувають понад 2,5 млн громадян України, з них понад мільйон прибули після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.