Скоро у кіно! В прокат виходить українська драмедія «Дон Жуан із Жашкова» — постер

25.07.2023

Компанії Kristi Films та UPHub презентували офіційний постер до нової української драми-комедії «Дон Жуан із Жашкова» від режисера Віктора Бутка.

Про це пише Держкіно.

Зазначається, що прем’єра стрічки очікується вже у 2023 році, проте точної дати поки не було оголошено.

Читайте також: Хоче поневолити або знищити людство: найкращі фільми про небезпечний штучний інтелект

Про фільм: 

Женя Горобчик — київський фотограф родом із Жашкова, якого ну дуже люблять жінки. Він шукає роботу, але випадково знаходить нове кохання. Але у Жені вже є дружина і син, а ще колишня дружина і купа інших проблем. Він розривається між ними й вирішує, що краще вже під поїзд, ніж так далі жити… Якщо, звичайно, життя не підкаже неочікуваний секрет щастя!

Читайте також: У прокат вийде українська стрічка «День Незалежності»: трейлер

Головну роль у стрічці за однойменною п’єсою Оксани Гриценко виконав В’ячеслав Бабенков, відомий за проєктами «Кава з кардамоном» та хорором «Поки ми спимо». Це вже друга колаборація Бабенкова з режисером Віктором Бутком після короткометражної стрічки «ХАЙП», яка отримала відзнаки декількох вітчизняних фестивалів.

Читайте також: У вересні в кінотеатрах вийде довгоочікувана стрічка «Я, Ніна»

Жінок, які люблять або колись любили Женю Горобчика, зіграла акторка, співачка та телеведуча Надія Мейхер та зірка «Спіймати Кайдаша» Антоніна Хижняк. Також ключові ролі у стрічці виконали Михайло Хома (Дзідзьо), Роб Фельдман («Вбиваючи Єву»), Роман Ясиновський («Довбуш», «Мирний-21», «Снайпер. Білий Ворон»), Даяна Кульбіда, Наталка Кобізька, Олег Карпенко, Максим Максимюк, Олександр Іванов та інші.

Фото: Держкіно

Картина створена за підтримки Державного агентства України з питань кіно, дистриб’ютором виступить компанія Adastra Cinema.

Фото: Держкіно