Smart gift: 8 подарунків для розумних дітей

Роботи, конструктори, настільні ігри та коуч-буки

Скоро починаються зимові свята, і перше з них незабаром — День святого Миколая, який відзначають 19 грудня. Отже пропонуємо батькам декілька ідей подарунків, які не тільки піднімуть настрій дитині, а й зроблять її ще розумнішою!

Настільні ігри

«Уява»

Ця гра розвиває фантазію та ерудицію. Вона дещо схожа на гру в асоціації, але із деякими «ускладненнями». Наприклад, те чи інше зображення, яке гравець бачить на карті, він має проасоціювати із героями мультфільму або фільму, або асоціацію він має описати лише трьома словами, або навести приклад із літературного твору. Тобто, треба не просто вигадувати, а ще й застосовувати свої знання. Коштує набір, який складається із 96 ігрових карток, 49 фішок, ігрового поля, інструкції, — 200 грн.

«Поясни слово. Весела логіка»

Алгоритм такий: гравці пояснюють слова, не використовуючи однокореневі, а партнери по команді намагаються їх вгадати. При цьому пояснювати треба не енциклопедичною мовою, а, припустимо, граючи на уявній гітарі під несамовиті оплески партнерів по команді. Або зображати перелякану мавпу чи марширувати стройовим кроком та віддавати честь при кожному повороті. Тоді ця гра подарує веселий настрій, позитивні емоції та забезпечить добрим гумором на дуже довгий час. «Поясни слово» розвиває не лише логіку та ерудицію, а й артистизм. У комплекті 243 картки зі словами та способами пояснення. Коштує близько 110 грн.

«IQ Бум»

А це головоломка для тих, хто хоче розвивати просторове мислення, навички конструювання та логіку. Гравцям необхідно буде заповнювати ігрове поле деталями у вигляді поєднаних між собою кульок, але переміщувати їх не можна. Отже варто буде добре подумати, перш ніж скласти їх у відповідності із схемою. Вартість гри: 199 грн.

Роботи-конструктори

LEGO «Робот-дослідник»

Якщо діти захоплюються конструюванням та/або роботехнікою, то гарним подарунком для них буде ось такий робот. Малеча зможе зібрати його, а потім міняти положення його рук, повертати голову і тіло, пересувати його за допомогою коліс. У його правій руці встановлено спеціальний прожектор, а другою рукою він вміє переносити предмети. Коштує розумна забавка 549 грн.

«Eitech. Робот»

Діти і дорослі можуть набути досвіду в галузі технологій за допомогою конструктора, який розвиває дрібну моторику та творчий потенціал. Всі деталі, що входять до набіру, необхідно скріплювати між собою за допомогою класичного гвинтового з’єднання, що гарантує міцність конструкції. До набору додаються інструкції. Ціна: 890 грн.

Конструктор CIC «Робот-ящірка»

Це справжня копія ящірки виду Chlamydosaurus kingii (плащоносна ящірка). Справжня плащоносна ящірка живе на північному заході Австралії та півдні Нової Гвінеї, а ви можете тримати вдома свою власну, при чому кормити її не треба, бо вона — робот! Робот має штучний інтелект, отже при виникненні небезпеки розкриває свій капюшон і відкриває рота, щоб налякати кривдника. Крім того, він блимає очима, має інфрачервоний сенсор і дві програми поведінки. В одному випадку робот буде панічно тікати, а в іншому — намагатися налякати вас. Добре, хоч не кусається. Складається іграшка із пластикових деталей, коштує 1232 грн.

Коуч-буки

«Я — щоденник»

У цьому цікавому щоденнику діти знайдуть поради про те, як вести блог, як розпізнати «токсичних» людей, як створити журнал подорожей в стилі арт-бука. А ще прочитають надихаючі цитати, навчаться планувати свій день, отримають навички фінансової грамотності, дізнаються про найцікавіші фільми та книги, щоб потім їх подивитися/прочитати. Щоденник містить і порожні сторінки, де його власники можуть писати або малювати, що хочуть. Книга дозволяє фіксувати не тільки плани, але і досягнення, і проблеми, і думки на різноманітні теми. Видання побудоване на принципах західної освітньої системи. Коштує «Я щоденник» 320 грн.

«Щоденник досягнень»

Завдання «Щоденника досягнень» полягає у розвитку мотивації шляхом фіксування досягнень за день в кожній з чотирьох сфер життя: здоров’я, навчання, спілкування та розваги. Заповнюючи діаграму щодня, дитина мотивує себе рухатися далі й досягати великих результатів. У щоденнику кожен день розділений на чотири сфери, де дитина записує або замальовує свої відкриття та добрі справи. Поділ за сферами виробляє звичку до усвідомленого переключення, що є важливою навичкою для особистої ефективності. Коштує книга-мотиватор 195 грн.

— Читайте також: Рождество близко: 9 детских адвенткалендарей на любой вкус

Мы в Facebook