Стартував новий сезон Global Teacher Prize Ukraine

Боротьбу за головну премію для вчителів розпочато

17.04.2019

11 квітня стартував третій сезон щорічної премії для вчителів Global Teacher Prize Ukraine. Переможця чекає рік безкоштовного навчання, поїздка в Дубай на Global Education and Skills Forum 2020 та грошовий приз у розмірі 250 000 гривень.

За два роки в національній премії Global Teacher Prize Ukraine взяли участь понад 5000 учителів. Переможець 2017 року Паул Пшенічка потрапив до рейтингу «100 найвпливовіших українців» журналу «Фокус» (уперше за 26 років незалежності в такому рейтингу опинився педагог) та виступив перед депутатами з трибуни Верховної Ради. А переможець премії 2018 року, викладач інформатики із Запоріжжя Олександр Жук, увійшов до рейтингу «30 under 30» за версією Kyiv Post та до топ-10 інноваторів України у рейтингу журналу «Фокус».

Цього року заявки приймаються з 11 квітня по 1 серпня. Стати учасником може кожен вчитель середньої школи. Подати ж заявку учасника можна на офіційному сайті премії. До речі, заявку може подати не лише сам педагог, але і його учні.

Нагадаємо, що Global Teacher Prize — це свого роду «Нобелівська премія» для вчителів, яку започаткував арабський мільярдер Санні Варкі у 2014 році. Global Teacher Prize вважається однією з найвизначніших премій за професійні досягнення у світі, а у сфері освіти це взагалі перша і єдина премія такого масштабу. Нагорода вручається педагогу за видатний внесок у професію та становить 1 000 000 доларів. В Україні ж Національну премію з 2017 року реалізує громадська спілка «Освіторія», мета якої — не лише популяризувати новаторські підходи в освіті, а й підняти престиж професії викладача.

— Читайте також: Олександр Жук: «Найголовніше, що має робити вчитель — не позбавляти учнів дитинства»