Сучасні серіали про дорослішання підлітків: ТОП-5

Найкращі підліткові серіали за останні роки.

20.02.2024

Небезпеки та труднощі підліткового віку вже давно піддаються обговоренню на всіх доступних ресурсах: потокових сервісах, телебаченні тощо. Це особливо очевидно сьогодні, коли Netflix, HBO, Hulu, Showtime, FX та інші змагаються за домінування завдяки підлітковим драмам, які намагаються пояснити складнощі підліткового віку і дають підказки підліткам, як справлятися з проблемами.

Читайте також: Радить психолог. Топ-6 мультфільмів, які варто подивитися підліткам

Безумовно, життя підлітка сповнене драми. Але ці захоплюючі серіали показують, що в ній знайдеться місце і комедії, і романтиці, і таємниці.

5 найкращих серіалів про підлітків за останні роки

Моє життя з Волтерами

2023 — …

Американський підлітковий драматичний телесеріал, прем’єра якого відбулася на Netflix 7 грудня 2023 року. Драма про повноліття є екранізацією однойменного роману Алі Новака 2014 року, який вперше був опублікований на Wattpad. Продовження серіалу орієнтовно вийде в кінці 2024 року.

Сюжет: Через трагедію дівчинка-підліток переїжджає в маленьке містечко й оселяється у великій родині своєї опікунки, де її вчать дружити, любити й зберігати надію.

Читайте також: 15 серіалів, які варто подивитися кожній жінці

Літо, коли я погарнішала

2022 — …

Американський романтичний драматичний телесеріал про дорослішання, створений письменницею Дженні Хан для Amazon Prime Video і заснований на її однойменній романній трилогії. Прем’єра серіалу відбулася 17 червня 2022 року, перший сезон складався з семи епізодів. Продовження (3 сезон) орієнтовно вийде літом 2024 року.

Сюжет: головна героїня настільки молода, що ще не знає нічого про кохання, але настає чергове літо, саме воно дозволить їй зрозуміти, що ж таке романтика. Якось у неї закохуються одразу два хлопці, які є один одному рідними братами. З цього моменту вони поринають у своєрідний трикутник. І в такому молодому віці їй необхідно зробити вибір.

Читайте також: Що подивитись на Netflix: 20 найкращих фільмів та серіалів лютого

Я ніколи не…

2020 — 2023

Американський підлітковий комедійно-драматичний телесеріал, створений Мінді Калінг та Ленг Фішер. Хоча події розгортаються в районі долини Сан-Фернандо, комедія в основному заснована на дитячих переживаннях Калінг в районі Бостона.

Сюжет: американська школярка індійського походження пережила важкий рік і хоче опинитися у центрі уваги. Але сім’я, друзі та почуття — це не так просто.

Читайте також: Топ-5 найцікавіших серіалів для жінок за 2023 рік: трейлери

Фрірідж

2023

Американський підлітковий комедійно-драматичний серіал, створений Лорен Юнгеріх, Едді Гонсалесом, Джеремі Хафтом, Джеймі Дунером і Джеймі Уєсіро, прем’єра якого відбулася на Netflix 2 лютого 2023 року. Це спін-офф On My Block. У квітні 2023 року серіал було скасовано після одного сезону.

Сюжет: четверо друзів-підлітків намагаються зняти прокляття після того, як незвичайна стара коробка приносить у їхнє життя нещастя — і не тільки.

Читайте також: Розумне кіно для розумних людей: 16 захоплюючих фільмів про геніїв

Шкільні духи

2023 — …

Американський надприродний підлітковий драматичний телесеріал, створений Меган Трінруд і Нейтом Трінрудом, прем’єра якого відбулася на Paramount+ 9 березня 2023 року. Продовження серіалу очікується напочатку 2025 року.

Сюжет: після смерті школярка Медді застряє у потойбіччя: вона знайомиться з іншими молодими привидами, звикає до того, що живі друзі не помічають її, і намагається розкрити власне вбивство.

Читайте також: Головні прем’єри лютого 2024 року: що подивитися в кінотеатрах України

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram