Татко на екрані: Юрій Горбунов про батьківську любов, акторські мрії та свій «темний бік»

Відомий український актор, продюсер, ведучий шоу «Танці з зірками» та «Голос країни» Юрій Горбунов — мабуть, є одним з найдотепніших і найсонячніших персонажів українського телебачення. У актора є доросла донька і маленький син, який народився у шлюбі з Катериною Осадчою. Як живе родина, більша частина якої увесь час на телеекрані?

Про акторську мрію

За дипломом я артист драми й кіно. Періодично підтримую свій професійний рівень і в кіно, і так само в театрі. Ви знаєте нашу антрепризу Чехова «Медведь и Предложение». І зараз, до речі, ми розмірковуємо ще над однією. Мабуть, вже прийшов час продовжити цю історію з антрепризою. А стосовно ролей і того, кого я хотів би зіграти… Нещодавно я прочитав інтерв’ю з Ентоні Хопкінсом. Він його давав напередодні Оскара. І там обговорювалася його роль у фільмі «Два папи». Хопкінс говорив про те, що в житті кожного актора є ролі, які є такими знаменними і відповідають його віку. Мабуть, з часом, в певному віці, я хотів би зіграти короля Ліра. Це така знакова роль для багатьох артистів. Проте, це з віком, не зараз.

Про час з родиною

Ми з дружиною чекаємо вихідних для того, щоб провести час з Іваном. Проте, коли є, наприклад, кілька днів, і у нас є можливість виїхати кудись в Європу, ми їдемо самі. Летимо на кілька днів для того, щоб розвіятися, відпочити десь на березі моря, чи в центрі якоїсь європейської столиці. Час для двох знаходити треба обов’язково, бо якщо весь час забирають діти і сімейні щоденні турботи, то втрачається особлива цінність спілкування двох людей. А вона є дуже важливою. До речі, це і є наші спільні інтереси. Ми не відпочиваємо один без одного. В нас немає якихось дівочих вечорів, коли Катерина без мене, або хлопчачих, коли я без дружини. Ми відпочиваємо разом, і це важливо.
Як на мене, напруга знімається або в спортзалі, або за вечерею із друзями. Ще, як варіант, шопінг в Європі, це так само розслабляє. Однак, якихось особливих речей, які знімають напругу, в мене немає.
У нас немає “чоловічих” і “нечоловічих” справ. Я з легкістю можу пропилососити, помити посуд і заїхати в супермаркет. Викрутку і молоток в руки я так само можу взяти. Проте я не перу і не прасую, тому вдячний, що Катя може це робити.

Про батьківську любов

В нас в родині немає поняття якихось вітчимів чи мачух. Ми — батьки. Чужих дітей однозначно не буває. І зрозуміло, що життя складніше трохи, ніж ти собі уявляєш. Проте найголовніше – це любов. І це найважливіше поняття. Якщо є любов, тоді все інше стає не такою великою проблемою. Люди завжди знайдуть спільну мову.
Моя донька вже доросла і вже має свою сім’ю. Зрозуміла річ, що коли в молодості в тебе діти – це одне діло, а коли у зрілому віці – це інше. В принципі, немає різниці – хлопець чи дівчина. Кожна дитина вимагає любові. І ти від неї не повинен нічого чекати взамін. Якщо ти любиш, обов’язково будуть любити тебе. З рідними людьми це відчуття завжди є апріорі, бо якщо ти комусь робиш «дай-за-дай», то це не стосунки. А гарні стосунки будуть, якщо ти любиш, не чекаючи нічого взамін. До того ж, ти цю любов обов’язково отримаєш у відповідь. Немає різниці чи в тебе хлопчик, чи дівчинка. Любов – це найважливіше.

Про свій «темний бік»

Кожна людина має якісь свої особисті риси характеру, які на публіці не показує. В кожного з нас буває поганий або навіть зіпсований настрій, і день, коли ти нібито встаєш не з тієї ноги. І я теж не виключення, і бувають дні, коли я не в гуморі. Я можу і гиркнути, і зіпсувати комусь настрій. Але ми всі живі люди. Зрозуміло, що на роботі твій настрій нікого не цікавить. Ти повинен бути людиною з позитивом. Якщо ти не можеш розслабитися в житті, то це не життя, а якась каторга.

Про «Голос країни»

Глядачі завжди чекають сюрпризів – як от цього року вперше з’явилось подвійне крісло, NK приєдналась до тренерського складу, а на сцену часто виходять запрошені зірки. Звісно, постійно відбуваються технічні трансформації, які вдосконалюють якість картинки: кожного року по-різному стоїть сцена, наповнення світла, звук, екрани. Проте головним завжди залишаються високий рівень учасників. Кожного сезону здається, що потужніше бути не може, і щоразу вокалісти дивують своїми тембрами і голосами. До нас приїжджають учасники з усіх куточків України, різних професій, вікових категорій. Наш «Голос країни» має міжнародний масштаб, проект дивляться за межами України. Вокалісти вірять, що саме у нас вони зможуть розкрити свій потенціал, заявити про себе, адже українська адаптація визнана однією з найкращих у світі. От, наприклад, одним з найяскравіших учасників цього року став хлопець з Китаю, який так проникливо заспівав українською. Казахстан, Грузія, Домінікана, Ізраїль, Канада… вокалісти з 40 країн вже увійшли в історію нашого шоу.

 

Підготувала матеріал Тетяна Гордієнко.