Тейлор Свіфт виступила на захист прав ЛГБТ-спільноти

Співачка пожертвувала $113 тисяч організації Tennessee Equality Project

Артистка Тейлор Свіфт зробила пожертвування на суму $113 тисяч на користь організації Tennessee Equality Project, яка займається захистом прав ЛГБТ-спільноти та бореться проти законопроектів, які обмежують їх можливості. Про це повідомляє CNN, посилаючись на The Tennessean reported.

Тейлор відправила гроші та записку, у якій звернулася до виконавчого директора проекту Кріса Сандерса. «Мене дуже надихає ваша робота, зокрема, організація нещодавньої петиції релігійних лідерів Теннессі, які виступають проти «списку ненависті» в наших законодавчих зборах штату. Будь ласка, передайте їм мою сердечну подяку і прийміть цю пожертву, щоб підтримати вашу роботу», — написала вона.

«Тейлор Свіфт давно є союзником спільноти ЛГБТК», — сказав Кріс Сандерс газеті Nashville. «Вона бачить нашу боротьбу в Теннессі та приєднується до багатьох хороших людей, включаючи релігійних лідерів, які виступають за любов перед лицем страху».

Нагадаємо, що у минулому році Свіфт підтримала двох кандидатів від демократів, які балотувалися в Сенат і Палату представників США. Також Тейлор Свіфт має намір бути більш активною у питаннях, які стосуються в політики: «Я витратила багато часу на вивчення політичної системи і гілок влади, які підписують законопроекти, які впливають на наше повсякденне життя», — каже Свіфт. «Я й досі бачу багато проблем, які ставлять під загрозу наших найбільш уразливих громадян, і відчуваю, що мені потрібно висловлюватися, аби спробувати зміни це».

Джерела: CNN, The Tennessean reported

Фото: instagram.com

— Читайте також: Суд Південної Кореї скасував закон, що криміналізує аборти