«Тільки для жінок»: BlaBlaCar оновив і розширив спеціальну функцію автоподорожей задля безпеки й комфорту

21.05.2024

21 травня 2024 року «Київ-BlaBlaCar» оновив функцію “Тільки для жінок». Найбільший маркетплейс для автомобільних подорожей зробив її зручнішою та доступнішою для користувачок.

Що таке «жіноча функція»?

Вона дає змогу жінкам за бажанням подорожувати лише з іншими жінками. Ця опція робить користування платформою для жінок більш гнучким та комфортним, створюючи додатковий рівень надійності. “Тільки для жінок” існує на BlaBlaCar від початку його роботи в Україні.

Що змінилося після оновлення?

Публікувати поїздку “Тільки для жінок” стало простіше, адже водійки тепер можуть активувати цю опцію безпосередньо під час створення поїздки. Раніше це можна було зробити тільки в додаткових налаштуваннях вже після публікації поїздки.

Поїздки “Тільки для жінок” тепер відображаються в загальній стрічці. Раніше поїздки з цією опцією могли бачити тільки жінки, які увійшли в систему та скористалися спеціальним пошуковим фільтром. Загалом побачити поїздку “Тільки для жінок” в результатах пошуку можуть лише зареєстровані користувачки. З розширеною функцією водійки та пасажирки зможуть легко користуватися додатковими перевагами і комфортом, які вона надає.

BlaBlaCar

Фото: BlaBlaCar

«Ми оновили функцію «Тільки для жінок», адже бізнес має розвиватися разом із потребами нашої спільноти. Це оновлення має на меті покращити користувацький досвід та зміцнити позиції BlaBlaCar як надійного та інклюзивного вибору для спільних поїздок», — зазначає координаторка комунікацій BlaBlaCar в Центральній та Східній Європі Марина Пухова.

BlaBlaCar — провідна світова платформа для спільних поїздок, яка щороку дозволяє 26 мільйонам активних користувачів знаходити спільні поїздки у 21 країні. Технологія платформи знаходить водіїв з вільними місцями та пасажирів, які прямують у тому ж напрямку, щоб вони могли розділити витрати на поїздку.

Читайте також: Навколо світу: Лайфхаки для бюджетних мандрівок

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram