ТОП книг з саморозвитку

Добірка книг по тайм-менеджменту, кар'єрі та мотивації

Книги для саморозвитку, мабуть, один з головних «книжкових» запитів на всіх мовах і у всіх пошукових системах. Ми прагнемо покращувати себе, і, відгукуючись на наш заклик, видавництва буквально випускають все нові та нові книги в жанрі «Саморозвиток». Але як зорієнтуватися в потоці книг про роботу над собою, своєю ефективністю і тому, як безперервно досягати поставлених цілей? WoMo зібрав персональний топ книг з саморозвитку.

Rework. Ця книжка змінить Ваш погляд на бізнес

Видавництво: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»
Автори: Джейсон Фрайд, Девід Хейнмейер Ханссон

Настав час відкинути традиційні уявлення про ведення бізнесу! Довідайтеся, як започаткувати справу чи вдосконалити власний бізнес. Автори крок за кроком навчать вас, як почати справу, пояснять, чому вам треба менше, ніж ви думаєте, порадять, як зробити так, щоб про вас дізналися, порекомендують, кого і коли варто взяти на роботу, а також як з усім цим упоратися.

Ця книжка для підприємців, які відчувають себе природженими створювати, очолювати й перемагати  власників малого бізнесу, які шукають виходу за усталені рамки  тих, хто поки лише мріє про власну справу.

Чудовий ранок. Як не проспати життя

Видавництво: Наш Формат
Автор: Гел Елрод

Кожен ранок починається з роздратованого вимикання будильника та надії продовжити сон «ще на п’ять хвилин», але при цьому хочете встигати більше? Тоді книга «Чудовий ранок. Як не проспати життя» написана для вас!

Завдяки книзі «Чудовий ранок. Як не проспати життя» читач дізнається:

  • як народилася методика «Чудового ранку»
  • про п’ять етапів ранкового пробудження? що допоможе зробити «Чудовий ранок» частиною вашого життя
  • заради чого варто прокидатися рано вранці
  • чому перша година ранку визначає успіх цілого дня
  • які методи допоможуть реалізувати життєвий потенціал

… та багато іншого!

Як хотіти й отримати все (але це неточно)

Видавництво: Віхола
Автори: Тетяна Лукинюк, Людмила Колб

Ця книжка про те, як відсікти зайве і знайти саме свій шлях. Адже насамперед від нас самих залежить, як ми проживемо власне життя. Це може трохи лякати, оскільки передбачає повну відповідальність за свої дії, але це відправна точка для будь-яких звершень.

Коли ми чуємо історію успішної людини, то зазвичай захоплюємося красивою картинкою. Але, аналізуючи далі, думаємо — а чим їй довелося пожертвувати заради свого успіху?

Авторка цієї книжки переконана: якщо доводиться чимось жертвувати, значить, щось точно іде не так. Тетяні вдалося побудувати успішну кар’єру керівниці міжнародної компанії. Крім того, вона викладає, виховує двох доньок, заснувала книжковий клуб. Її робота не зупиняється після офіційного закінчення робочого дня, водночас Тетяна ніколи не «вимикає» дім, коли на роботі.

Кар’єра, родина, хобі, інші проєкти — все це можна поєднувати та встигати, якщо прийняти просте правило: балансу не існує, є лише персональний вибір на користь тих чи інших речей, які ви вважаєте сенсом свого життя просто зараз.

Есенціалізм. Миcтeцтвo визнaчaти пpiopитeти

Видавництво: Наш Формат
Автор: Грег МакКеон


Чи відчували ви коли-небудь, що викладаєтеся на повну, але не отримуєте бажаного результату? Перепрацьовуєте й водночас не займаєтеся тим, чим потрібно?.. Ґреґ Маккеон пропонує власну концепцію Есенціалізму, завдяки якій ви навчитеся помічати найсуттєвіше, відкидати непотрібне й устигати найважливіше.

Для кого

  • для підприємців, менеджерів, а також усіх, хто прагне навчитися ефективно організовувати власне життя і діяльність;
  • хто почуваєтеся постійно зайнятим, але не надто продуктивним;
  • кому здається, що хтось або щось краде в них час.

Автор переконує, що неможливо впоратися з геть усім і мати все: тільки нам вирішувати, на що витрачати свій безцінний час та енергію. Якщо ви прагнете дізнатися, як визначати пріоритети, робити лише те, що справді потрібно, а найголовніше — як докладати мінімум зусиль і досягати успіху, ця книжка саме для вас.

Знайти час. Як щодня фокусуватися на тому, що справді важливо

Видавництво: Yakaboo Publishing
Автори: Джейк Кнапп, Джон Зерацкі

Буває, що, озирнувшись на минулий день, ви думаєте: «А що я сьогодні зробив?»

Маєте омріяні справи, за які плануєте взятися колись, але це колись ніколи не настає? Ця книжка про те, як знизити шалений темп життя, як почуватися не такими зайнятими, менше відволікатися й більше насолоджуватися теперішнім моментом.

Автори пропонують понад 80 тактик, що допоможуть вам знаходити більше часу протягом дня на те, що для вас справді важливо: час із сім’єю, вивчення мов, додатковий заробіток, написання роману, волонтерство чи відеоігри. Гадаємо, ця книжка допоможе вам знайти час на будь-що, чого вам хочеться. І мить за миттю, день за днем ви зможете самостійно керувати своїм життям.