У Франції заборонять використовувати фізичні покарання дітей

Під заборону потраплять не тільки удари, але і вербальні образи

2 липня 2019 року сенат Франції прийняв закон, згідно якого батькам заборонять використовувати фізичні покарання по відношенню до дітей. Таким чином, Франція стала 55-ою країною в світі, яка вжила цього заходу, повідомляє The Local France.

Згідно з новим законом, під заборону потраплять не тільки удари, але і вербальні образи, які включають в себе лайки і приниження. За даними видання, положення про неприпустимість фізичного покарання дітей також внесуть до Цивільного кодексу.

Нагадаємо, що в березні уряд Японії схвалив законопроект, який заборонить фізичне насильство над дітьми в якості виховної міри не тільки для батьків і опікунів, але і для соціальних працівників.

А в Україні нардепи подали новий законопроект, призваний урегулювати систему штрафів за нехтування правилами безпеки на дорогах. Якщо діти на задньому сидінні автівки — не в автокріслах, то штраф становитиме 510 грн. Наразі штраф становить лише 51 грн. Отже, народні обранці вирішили вжити більш жорстких заходів щодо правопорушників, підвищивши суму штрафу з 10 неоподаткованих мінімумів до 30 неоподаткованих мінімумів. Якщо ж водії будуть знову порушувати закон, то штраф становитиме 850 грн (50 неоподатковуваних мінімумів доходів).

Джерело: The Local France

— Читайте також: Girlboss: Анонсовано запуск соцмережі для підприємниць