У Каннах презентують унікальний цифровий культурний проєкт — 3D-кінематографічну виставку MURALS про окупацію Київської області через призму малюнків Бенксі на розбомблених житлових будинках.
Щодня ми працюємо на інфофронті, виствілюючи подвиги українських жінок та впливаючи на світову спільноту інформаційно.
Ми просимо нас підтримати, аби ми й надалі могли виконувати нашу місію на шляху до української перемоги
Підтримати womo.uaПро це повідомила заступниця міністра культури та інформаційної політики з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Анастасія Бондар.
Читайте також: Що подивитися у кінотеатрах України: головні прем’єри травня 2023 року

Прем’єра відбудеться 18 травня на Cannes Next — інноваційній платформі Marché du Film, яка досліджує майбутнє кіно та розважального бізнесу.
Ініціатор проєкту — український 3D-художник з Ірпеня Артем Іваненко. Проєкт MURALS презентують за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, він створений за сприяння Польського інституту кіно у польській компанії ATM Virtual та українській Mriya Production.
Останні новини
- Київ — серце України: як українські бренди прославляли столицю України
- Українські легкоатлетки здобули «золото» та «срібло» етапу Діамантової ліги
- Рекордні ціни на черешню: скільки коштують ягоди та фрукти в Україні
- Зустрічай літо з ice U: мережа АЗК UPG запустила власний бренд морозива
- В Австралії продають каву в їстівних стаканчиках: фото Новости на главной
Читайте також: Українські фільми «Ти мене любиш?» та «Тато» отримали престижні нагороди
Зазначимо, цьогоріч Каннський кінофестиваль триватиме з 16 до 27 травня. Відкриє його історична драма «Фаворитка» (Jeanne Du Barry), одну з головних ролей в якій зіграв Джонні Депп.
Читайте також: «Люксембург, Люксембург» потрапив у топ-10 найкасовіших українських фільмів
Також на фестивалі у Каннах відбудеться світова прем’єра короткометражної польсько-української драми «Як це було».