Українські фільми «Ти мене любиш?» і «Тато» отримали престижні нагороди

08.05.2023

На фестивалі незалежного кіно Off Camera у Польщі відзначили нагородами дві українські стрічки «Ти мене любиш?» Тоні Ноябрьової та «Тато» Анни Маліжевської.

Про це повідомляє Держкіно.

Ігровий повнометражний фільм «Ти мене любиш?» режисерки Тоні Ноябрьової отримав приз як найкраща стрічка на міжнародному драматичному конкурсі фестивалю Off Camera у Кракові.

Читайте також: Що подивитися у кінотеатрах України: головні прем’єри травня 2023 року

Польсько-український фільм “Тато” Анни Маліжевської назвали найкращим польським фільмом, акторську нагороду також вручили Еріку Любосу, який виконує у фільмі головну роль.

Обидві стрічки спродюсовані Family Production і зняті у копродукції за підтримки Держкіно: «Тато» — спільно з Польщею, «Ти мене любиш?» — спільно зі Швецією.

Читайте також: «Люксембург, Люксембург» потрапив у топ-10 найкасовіших українських фільмів

«Ти мене любиш?» — фільм про дорослішання, яке розгортається напередодні падіння СРСР. 17-річна Кіра стає свідком розлучення батьків, розпаду однієї країни та народження іншої. Головні ролі виконали Карина Химчук, Наталія Лазебникова, Олександр Жила та Максим Михайличенко. Фільм знятий в Україні Family Production за підтримки Держкіно, у копродукції з Сommonground Pictures та скандинавським кінофондом Film i Väst.

Читайте також: Про воєнні злочини росіян: український фільм «Чорнобиль 22» переміг на фестивалі у Німеччині

«Тато» — історія, що розвивається між двома кордонами. Любош — батько-одинак, далекобійник. Коли він у дорозі, його доньку доглядає українська жінка. Та її раптова смерть відправляє Міхала у несподівану подорож, під час якої він дізнається, що таке батьківство та що є найголовнішим у житті.