У Києві будують приватну школу з поглибленим вивченням ІТ

17.03.2023

У Києві в Облонському районі на проспекті Володимира Івасюка стартувало будівництво загальноосвітньої приватної школи з поглибленим вивченням інформаційних технологій.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської ради.

«На території освітнього комплексу, загальною площею 9 000 квадратних метрів, передбачено будівництво бомбосховища, спортивного комплексу, дитячої початкової школи та наукових лабораторій. Це знаковий та надзвичайно важливий інвестиційний проєкт не тільки для Оболоні, а і для всього міста. Наразі заявлений об‘єм інвестицій понад 15 мільйонів доларів, які надійдуть впродовж наступних двох років. При будівництві загальноосвітньої школи передбачено створення комфортних умов для кожної дитини, оскільки це сприятиме покращенню освітнього процесу», – розповів депутат Київської міської ради Богдан Чорній.

Читайте також: Business Wisdom Summit 2023: жіночий успіх набирає обертів

Зазначимо, що новозбудована школа буде розрахована на 900 дітей. Відомо, що це буде освітній простір на дев’ять тисяч квадратних метрів з бомбосховищем, спортивним комплексом, дитячою початковою школою та науковими лабораторіями.

Фото: kmr.gov.ua