У Києві засудили матір та її співмешканця за створення дитячої порнографії: подробиці та фото

12.07.2023

Ювенальні прокурори Деснянської окружної прокуратури міста Києва в суді довели вину матері та її співмешканця у виготовленні, розповсюдженні та примушуванні власних малолітніх дітей до участі у створенні дитячої порнографії.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Зазначається, що горе-матір та її співмешканця засуджено до 15 років тюрми за вчинення відносно дітей насильницьких дій сексуального характеру та розбещення (ч. 4 ст. 301-1, ч. 4 ст. 153, ч. 2 ст. 156 КК України).

Читайте також: На Черкащині 19-річний хлопець зґвалтував 12-річну дівчинку: деталі

«Їх засуджено до максимальної міри покарання – 15 років позбавлення волі. Також позбавлено права займатися діяльністю, пов’язаною з доступом до інформаційно-телекомунікаційних систем на 3 роки», — йдеться у повідомленні. 

Відомо, що жінка та її співмешканець, маючи на утриманні двох малолітніх дітей – 13-річного хлопчика та 12-річну дівчинку, застосовували відносно них насильство та примушували до участі у створення дитячої порнографії. Відзняті матеріали вони розповсюджували через мережу Інтернет.

Читайте також: У Польщі судять українку, яка катувала прийомних дітей та продавала їх педофілам: деталі

Також у прокуратурі зазначають, що під час виготовлення дитячої порнографії матір та її співмешканець вчиняли відносно дітей насильницькі дії сексуального характеру та розбещували їх. Такі протиправні дії тривали протягом року і лише за втручання правоохоронців були припинені.

Читайте також: Педофіли використовують штучний інтелект, щоб створювати й продавати дитяче порно — BBC

Додамо, що наразі діти перебувають з законним представником – бабусею.