У Львові проходять гендерно рівні уроки трудового навчання: подробиці

Львівські заклади профтехосвіти проводять уроки трудового навчання, не поділяючи школярів за гендерним принципом: хлопці вчаться робити манікюр та зачіски, а дівчата — ремонтувати авто.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Зазначається, що нову модель функціонування закладів освіти розробили наприкінці 2022 року. Зокрема, вона передбачає популяризацію закладів професійно-технічної освіти та налагодження співпраці між школами й училищами.

Читайте також: У київських школах встановлять відеонагляд: подробиці

Наразі близько третини львівських учнів 6–9 класів у межах уроків трудового навчання вже відвідують майстер-класи та заняття в закладах профтехосвіти. Зокрема, перед Великоднем вище професійне училище №29 провело заняття у різних майстернях для майже 40 учнів 8-го та 9-го класів зі школи №34.

Читайте також: Самогубство 12-річної дівчинки на Київщині: з’явилися нові подробиці

Під час занять група хлопців і дівчат випікала і прикрашала паски, окремо дівчата демонтували колесо в авто, замінювали масло і повітряний фільтр, а хлопці робили манікюр та масаж рук, заплітали волосся.

Читайте також: У Великій Британії трансгендерні учні не зможуть навчатися в одностатевих школах

За словами самих дітей, такі уроки трудового навчання їм дуже подобаються, адже вони можуть спробувати різні професії, отримати якісні практичні навички та весело провести час.