У Маріуполі загинуло близько 210 дітей від початку повномасштабної війни, яку розпочала рф проти України. Загалом у місті за цей період загинуло близько 5 тисяч людей.
Щодня ми працюємо на інфофронті, виствілюючи подвиги українських жінок та впливаючи на світову спільноту інформаційно.
Ми просимо нас підтримати, аби ми й надалі могли виконувати нашу місію на шляху до української перемоги
Підтримати womo.uaПро це повідомив мер міста Вадим Бойченко, пише уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.
Досі в місті, заблокованому російськими окупантами, перебуває приблизно 170 тисяч людей.

Понад 17 000 дітей та сімей було евакуйовано з гарячих точок по всій країні з початку повномасштабної війни армії рф проти України. Також понад 1 200 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування успішно евакуйовано з 22 інтернатних закладів.
Нагадаємо, цього тижня у низці міст пройшли Марші українських матерів. Учасники акції виступили проти вбивства людей та дітей, а також вшанували пам’ять вже загиблих дітей.
Свежие новости
- Рейтинг розмірів гідності Президентів: Засновник івент-агенства S*EVENT Сергій Неклев та FAVBET Tech заснували новий проект
- Ліки від ВІЛ під час війни: Як отримати та де пройти тест
- «Молюся з Японії за безпеку українців»: як японка Хонока підтримує Україну
- Компания Mattel выпустила Барби со слуховым аппаратом, протезом ноги и Кена с витилиго
- Український гурт Kalush Orchestra переміг на Євробаченні-2022 Новости на главной