У Південній Кореї пропонують відправляти дівчат до школи раніше, ніж хлопців

У такий спосіб держава планує підвищити народжуваність

11.06.2024

У Південній Кореї запропонували відправляти дівчат до початкової школи на рік раніше порівняно з хлопцями. Так урядовці намагаються з часом вирішити проблему низького рівня народжуваності у державі. Про це повідомляє The Guardian.

Аналітики Корейського інституту державних фінансів вважають, що така різниця у віці  між дітьми у школі зробить їх більш привабливими одне для одного у період, коли вони досягнуть шлюбного віку. Це твердження ґрунтується на ідеї, що чоловіків приваблюють молодші жінки, оскільки чоловіки дорослішають повільніше.

«Враховуючи, що рівень розвитку чоловіків повільніший, ніж рівень розвитку жінок, вступ дівчат до школи на рік раніше може потенційно сприяти тому, що чоловіки та жінки вважатимуть одне одного більш привабливими, коли вони досягнуть відповідного віку для одруження», — йдеться у звіті.

Проте далеко не всі схвалюють цю ідею. Так, лідер опозиціонерів Лі Чже Мен назвав рекомендації «абсурдними». Користувачі соцмереж обурилися і назвали їх «огидними». Більшість із них вважає, що їхні податки витрачають на такі недоречні доповіді.

В інституті держфінансів у відповідь зазначили, що їхній звіт профінансувала держава і він містить думки окремих авторів. Це не означає, що доповідь загалом відображає офіційний погляд уряду на заходи щодо підвищення народжуваності.

Нині рівень народжуваності у Південній Кореї становить 0,72 дитини на жінку. Це один із найнижчих показників у світі. За прогнозами влади, кількість населення у Сеулі й надалі знижуватиметься та до 2052 року становитиме приблизно 7,9 мільйона. Для порівняння, у 2022 року цей показник дорівнював 9,4 мільйона.

Уряд країни шукає варіанти підвищення одноразових фінансових виплат, щоб стимулювати громадян народжувати дітей.

Читайте також: У Південній Кореї жінок та дівчат примушували до проституції та сексуального рабства: подробиці

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram