У Польщі презентували каталог українських виробників

Каталог українських виробників
13.03.2023

Малий та середній український бізнес вийде на європейський ринок. Наразі «Дія.Бізнес» презентував каталог українських виробників у Варшаві.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації.

«Під час воєнного стану важливо, щоб бізнес не лише розвивався всередині України, а й розширювався на міжнародні ринки. Так, українські бренди виростуть та стануть відомими у світі. А це забезпечить стійкість економіки нашої держави», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: Оскар 2023: повний список номінацій та переможців

За програмою підтримки малого та середнього бізнесу України першою країною для експорту українських продуктів буде Польща.

20 українських компаній перемогли у конкурсі й уже презентували свою продукцію польським партнерам.

Читайте також: Історія про незламність: родина з Маріуполя відкрила ще одну пекарню на Тернопільщині

Від команди проєкту та партнерів підприємці отримають: базовий аналіз продукту для виходу на ринок нової країни, юридичну підтримку, допомогу з брендування для участі в онлайн-кампанії, а також супровід в адаптації до ринку Польщі.

Читайте також: «Жінки зі сталі» провели «бойове злагодження», де були презентовані книги «Незламні» та «Очі Маріуполя»

Пілотну програму ініціювали Міністерство цифрової трансформації, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт із розвитку підприємництва «Дія.Бізнес» у співпраці з Abt Britain, Київською школою економіки та за підтримки уряду Великої Британії.