Історія про незламність: родина з Маріуполя відкрила ще одну пекарню на Тернопільщині

Пекарня сім’ї Величко
13.03.2023

Подружжя з немовлям на руках, втративши все майно у Маріуполі, втекло до Тернопільщини, де відкрили вже другу пекарню під назвою «Пекарня сім’ї Величко».

Про це повідомляє Чортківська міська рада.

Історія Руслана та Яни Величко з Маріуполя є свідченням людського духу та його здатності долати навіть найскладніші обставини.

Читайте також: У Токіо відкрили перший український ресторан

Сім’я Величко займалася торгівлею в Маріуполі, але загарбницька війна росії проти України забрала у них все майно: три магазини, дві квартири, два будинки та автомобілі.

Читайте також: Євген Клопотенко відкрив концептуальний попап-бар у Львові

«Родина Величко виїхала з Маріуполя 15 березня з немовлям на руках. Спершу переїхали на Тернопільщину у місто Бучач і відкрили свою першу пекарню там. Руслан працював касиром, а Яна пекла, але через кілька місяців вони зрозуміли, що їм потрібна допомога інших людей, і їхній бізнес пішов вгору», — йдеться у повідомленні.

Зараз «Пекарня сім’ї Величко» — це історія стійкості, рішучості та любові, а також успішний бізнес. Вони використовують італійські печі для приготування випічки, професійну кавоварку та еквадорську арабіку.

Читайте також: Війна за борщ, Або як росія будує свою імперію через гастрономію

Вже за напрацьованою схемою вони відкрили пекарню і у Чорткові. Девіз пекарні «Випікаємо з любов’ю. Випічка, яка полонить ваше серце» відображає пристрасть і любов подружжя до того, що вони роблять.