У просторі Українського ПЕН відбудеться читка п’єси «Б’ютіфул лайф» Марини Смілянець

Режисерка читки — Олена Аль Юсеф, ролі читатимуть актори Марина Бут та Валерій Мелашенко.

11.06.2024

19 червня о 19:00 у просторі PEN Ukraine відбудеться читка п’єси “Б’ютіфул лайф” іронічної мелодрами, котру написала українська драматургиня Марина Смілянець. П’єса була поставлена у Театрі на Михайлівській (Київ) та Театрі на Чайній (Одеса).

Головні герої Віра Макарівна та Валентин Михайлович. Вони кохали одне одного все життя, але прожили його не разом. Тепер він приїжджає до неї в будинок літніх людей, аби нарешті з’ясувати хто винен в тому, що все колись не склалось. В цілому, ситуація складніша, ніж може здатися на перший погляд… Історія про любов, життя та смерть. 

Після читки відбудеться обговорення п’єси із авторкою, режисеркою та акторами. Модеруватиме драматургиня, комунікаційна менеджерка Українського ПЕН Ганна Устинова.

Читайте також: Манікюр на літо 2024: трендові ідеї на кожен день

Участь у заході — за благодійним внеском від 200 грн. В межах цієї події ми підтримуємо мінометний підрозділ, в якому з перших днів повномасштабного вторгнення служать режисерка Антоніна Романова та драматург Олександр Жуган. Посилання на банку.

Реєстрація на захід за посиланням.

Читка відбудеться 19 червня (середа) о 19:00 в просторі PEN Ukraine на вул. Лук’янівській, 14а (метро “Контрактова площа”).

Організатор: Український ПЕН. Партнер: Театр на Михайлівський — Центр мистецтв “Новий український театр”

**

Марина Смілянець — драматургиня, сценаристка, заступниця директора ЦМ “Новий український театр”. Авторка понад 15 п’єс, котрі були поставлені в українських театрах в Києві, Чернівцях, Коломиї, Миколаєві, Тернополі, Одесі та за кордоном (Латвія, Німеччина). Зокрема п’єси Марини можна побачити в Театрі на Михайлівській, Національному театрі ім. Лесі Українки, “Золоті ворота”, “Актор”, тощо. Учасниця конкурсу-фестивалю “Тиждень актуальної п’єси” (2015, 2018, 2021, 2022) та лауреатка “Коронації слова”. Лауреатка премії «Київська пектораль»-2022 за актуальну драматургію.

Олена Аль Юсеф — режисерка, акторка, викладачка Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва. Роботи Олени можна побачити у театрі “Сузір’я”, Київському академічному муніципальному театри ляльок на лівому березі Дніпра, Театрі Драматургів, тощо. Учасниця фестивалю “Мельпомена Таврії” та Фестивалю-Премії “ГРА”

Марина Бут — акторка, працювала в Полтавському академічному обласному театрі ляльок та у Київському академічному театрі ляльок, викладачка акторської майстерності в дитячій студії “Диваки”. Брала участь у проєктах Театру Драматургів “Ти мене чуєш?” та “Невишневий сад”

Валерій Мелашенко — актор театру та кіно. Навчався в акторській школі «Фенікс». Працює в Театрі на Михайлівській (ЦМ «Новий український театр»). Грає у виставах “Методи виховання малих засранців”, «Еклери на мільйон», «Кефір, зефір і кашемір» та інших.

Читайте також: 

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram