У тимчасово окупованому Севастополі в школах та дитсадках ввели військовий вишкіл: відео

16.03.2023

У тимчасово захопленому російськими окупантами місті Севастополь влаштували курси військового вишколу для школярів і вихованців дитячих садків.

Про це повідомив Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

Дмитро Лубінець опублікував відео, на якому видно, як в одній зі шкіл в окупованому Севастополі росіяни відкрили курси початкового військового вишколу для дітей.

Читайте також: Кабмін дозволив примусову евакуацію дітей

«Діти і зброя. Цивілізований світ запитає: «Що може бути більш непоєднуване?» росія відповість, що це норма, і продовжить із садочка навчати дітей розбирати автомат», — зазначив він.

Також Дмитро додав, що у Криму з початку російської анексії вирощують молоду армію, готову вбивати та вмирати за росію.

«Підтвердженням цьому є рух «Юнармії», який почав діяти на території Криму з 2014-го року. А, як відомо, серед молодих російських солдатів, які воюють і гинуть в Україні, багато тих, хто ще у школі виховувався в цій же «Юнармії»», — уточнив омбудсмен.

Читайте також: У ЗСУ підтримали ініціативу створення окремого жіночого підрозділу

Зазначимо, що нині є інформація про те, що у рф з вересня планують змінити шкільну програму, додавши новий навчальний предмет «Навчальну воєнну підготовку».

Читайте також: росія не хоче віддавати з полону поранених і жінок: подробиці

«Весь світ знає, що діти — це майбутнє нації. Однак яким може бути майбутнє, якщо в росії постійно на порядку денному культ війни?» — додав Лубінець.

Новини партнерів