Учасникам Олімпіади-2024 у Парижі дозволять інтимні стосунки протягом змагань

Організатори вже підготували 300 тисяч безкоштовних презервативів для спортсменів

20.03.2024

Ігри 33-ї Олімпіади відбудуться з 26 липня по 11 серпня і зберуть 9 тисяч атлетів з усього світу. Організатори змагань вирішили скасувати заборону на будь-яку близкість між спортсменами, встановлену ще під час пандемії коронавірусу. Про це повідомляє Sky Sports.

У відповідності до попередньої заборони на минулій Олімпіаді в Токіо Міжнародний олімпійський комітет ухвалив правило про соціальне дистанціювання. Наразі організатори ухвалили рішення зняти табу на близькість. Відомо, що попередньо вони підготували близько 300 тисяч безкоштовних презервативів для безпечного сексу спортсменів  в олімпійському селищі.

Олімпійське селище

Олімпійське селище. Фото: REUTERS/Sarah Meyssonnier

«Дуже важливо, щоб перебування тут стало великим святом. Піклуючись про спортсменів, ми намагалися створити для них максимально комфортне місце», — сказав Лоран Мішо, директор Олімпійського селища.

До речі, олімпійське селище в Парижі вартістю у 2 мільярди євро стало найдорожчим олімпійським проєктом. Його площа дорівнює площі 70 футбольних полів, а їдальня із шведським столом розтягнеться на 350 метрів. Ліжка в кімнатах для олімпійців зроблені із спеціального надміцного картону, що здатний витримувати навантаження до 250 кг.

кімната

Так виглядає кімната в Олімпійському містечку. Фото: Sky Sports

В Олімпійському містечку, як і раніше, не можна буде купити шампанське. Проте організатори не забороняють атлетам придбати його у місті.

Читайте також: Українська збірна виборола рекордні 79 медалей на змаганнях Повітряних сил США

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram