Українська збірна виборола рекордні 79 медалей на змаганнях Повітряних сил США

Військовослужбовці та ветерани вперше брали участь у турнірі

19.03.2024

Змагання Повітряних Сил – це традиційний щорічний внутрішній турнір для ветеранів та військовослужбовців США, які отримали травми чи поранення під час військової служби. Цьогоріч організатори змагань запросили до участі українську команду ветеранів і військових.

Збірна України на змаганнях Повітряних сил США

Збірна України на змаганнях Повітряних сил США

На турнір потрапили 30 представників України, які змагалися у десяти адаптивних видах спорту. Це велоспорт, легка атлетика, плавання, стрільба з лука, веслування на тренажерах, баскетбол і регбі на візках, волейбол сидячи, кульова стрільба, та паверліфтинг.

У підсумку українські ветерани й військові здобули 79 медалей: 44 золоті, 21 срібну та 14 бронзових. Найкращими у медальному заліку виявилися пловці, які вибороли 27 нагород. 21 медаль залишилася в українських легкоатлетів, 19 – у веслуванні на тренажерах.

Євген Федосєєнко

Євген Федосєєнко. Фото: facebook.com/priazovskarada

Особливо відзначився ветеран із Запорізької області Євген Федосєєнко, який брав участь одразу у семи видах і за підсумком зібрав шість медалей.

Читайте також: «Від грудня наші військові медики проходять психологічну реабілітацію у Швеції» — голова правління Всеукраїнського об’єднання «Патріот» Анна Майборода

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram