Ukraïner презентував документальний фільм «Жінки на війні» з Юлією «Тайрою» Паєвською

02.10.2023

Ukraïner представив документальний проєкт “Жінки на війні”. Це історії пʼятьох українок — Ірини “Параграф”, Марії Берлінської, Юлії “Тайри” Паєвської, Марії Назарової та Яни Білецької.

Про це йдеться на сторінці видання.

«Кожна з цих історій доводить не лише те, що внесок жінок у повномасштабній війні з рф так само важливий, як і чоловіків. Захисниці й активістки суголосні в тому, що справжні зміни можливі тільки тоді, коли ми об’єднані, готові діяти та співпрацювати, знаємо свою мету і свого ворога. Бо нині українцям як ніколи важливо залишатися згуртованими. А допомогти в цьому можуть історії та приклади інших», — наголосила продюсерка проєкту Ліза Цимбаліст.

Читайте також: Вони змінюють світ та будують свідоме суспільство: кращі фільми про вчительок, які надихають, мотивують та вражають

У фільмі представлені такі історії:

  • снайперки 72-ї ОМБр Ірини, яка попросила депортувати її з Балі, щоб воювати за Україну;
  • аеророзвідниці Марії Берлінської, завдяки якій українки змогли обіймати більше посад в армії;
  • військовослужбовиці й волонтерки Юлії «Тайри» Паєвської, яка пережила російський полон і тепер допомагає родинам полонених захисників;
  • бойової медикині Марії Назарової, яка три дні скуповувала у США спорядження для військовослужбовців,
  • волонтерки Яни Білецької, яка організувала доставку міжнародної гуманітарної допомоги для громад Харкова й населених пунктів довкола нього.

Читайте також: Соціальні мережі, штучний інтелект та восьминоги: ТОП-8 найкращих документалок для всієї родини

Новини партнерів