Ukrainian Fashion Week SS25. Український тиждень моди знову відбудеться у Києві

Востаннє Тиждень моди в Україні проходив з 3 по 6 лютого 2022 року

12.06.2024

Від початку повномасштабного вторгнення Український тиждень моди проходив на міжнародних подіумах. Цьогоріч 55-й сезон UFW знову відбудеться у Києві з 1 по 4 вересня. Про це повідомили в оргкомітеті Ukrainian Fashion Week.

Попередні чотири сезони проходили на подіумах партнерів UFW поза межами України — у Лондоні, Копенгагені, Лос-Анджелесі, Лісабоні, Берліні та інших містах у межах ініціативи з підтримки української моди Support Ukrainian Fashion. Українські дизайнери об’єдналися та разом з Ukrainian Fashion Week провели останні сезони, щоб представити Україну світові та забезпечити подальший розвиток української модної індустрії.

Український тиждень моди

Фото: facebook.com/UkrainianFashionWeek

«Наша стійкість є свідченням сили індустрії моди, солідарності та незламності духу українських дизайнерів. Ми твердо переконані, що без креативності наших дизайнерів неможливо уявити сутність України. Наша місія — продемонструвати нашу творчу силу й українську стійкість світові. Тому ми прийняли рішення повернути Ukrainian Fashion Week у Київ, щоб підтримати індустрію моди в країні та надихнути не зупинятися творити. Попри ракетні обстріли, звуки повітряної тривоги та щоденні виклики, ми маємо створювати та розвиватися. А голос України продовжувати звучати», — зазначила Ірина Данилевська, співзасновниця та CEO Ukrainian Fashion Week.

За словами організаторів, вони не відмовилися від формату International Seasons у межах Support Ukrainian Fashion. Завдяки цій ініціативі українські дизайнери знову представлять колекції у Берліні, Копенгагені, Будапешті та інших європейських модних столицях цього сезону.

Востаннє Тиждень моди в Україні проходив з 3 по 6 лютого 2022 року. Тоді Ukrainian Fashion Week відзначав своє 25-річчя.

Читайте також: Мода під час війни: як українські бренди перебудували свою роботу

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram