Ukrainian Tech Zone: спільнота Wtech проведе простір для жінок-лідерок у tech за сприяння Perspektywy Women in Tech Summit 2024

11.06.2024

Міжнародна некомерційна спільнота для жінок-лідерок у tech-індустріях Wtech, заснована у 2018 році Вікторією Тігіпко та Вірославою Новосильною, стала співорганізатором Ukrainian Tech Zone в рамках Perspektywy Women in Tech Summit 2024 у Варшаві. 

Мета Ukrainian Tech Zone спрямована на об’єднання технологічних компаній та онлайн-бізнесу, а також некомерційних організацій, які підтримують жінок у технологіях як в Україні, так і за її межами. 12 та 13 червня в рамках простору учасники та партнери саміту зможуть почути надихаючі історії від технологічних лідерок та лідерів, дізнатися, як українські компанії та спільноти залишаються сильними та змінюють світ через свої інноваційні ідеї та продукти та розширити свою нетворкінг-мережу.

Вікторія Тігіпко, засновниця і керуючий партнер венчурного фонду TA Ventures та президент клубу ангельських інвесторів ICLUB Global  підкреслює: “Головна місія ком’юніті Wtech – об’єднання жінок у tech та бізнесі по всьому світу. Ми об’єднуємо наші окремі нетворки в потужну глобальну мережу, допомагаємо, обмінюємось досвідом, надихаємо. Ми раді активно працювати саме в Польщі, яка з початком повномасштабної війни прихистила тисячі українських жінок. Лише за 2022 рік понад 40% нових українських підприємств, які зараз працюють в Польщі, відкрили жінки. І це добре показує, що українські лідерки швидко адаптовуються до нових реалій, а польські партнери готові підтримувати та співпрацювати”.

Читайте також: Манікюр на літо 2024: трендові ідеї на кожен день

Також Wtech в рамках технологічної сцени саміту представлять панельну дискусію на тему “Зростаюча роль жінок у стартап-екосистемі”. 

Спікерками панелі стануть:

  • Христина Серьожечкіна, Wtech Ukraine Lead Partner та CEO Kooperativ;
  • Ганна Магєра, Wtech Ambassador та керуюча директорка ICLUB;
  • Валерія Борщ, Wtech Lead Partner in Europe, керівниця відділу маркетингу в GIATA GmbH;
  • Катерина Наконечна, партнерка Wtech у Києві, комерційна директорка GMS AG;
  • Анастасія Солодовнікова, модераторка панелі, партнерка Wtech у Варшаві, експертка у сфері Supply Chain&Logistics Tech.

“З моменту створення Wtech у 2018 році, ми разом із Вікторією Тігіпко прагнули розвинути спільноту у міжнародний хаб, який допоможе жінкам з різних країн знайти підтримку, менторство та нові можливості. З 2022 року Польща стала прихистком для українських жінок, які шукали порятунку та безпеки. Не стали виключенням і учасниці Wtech, які об’єднали зусилля та почали розвивати власні проєкти, бізнеси та нетворки із локальними представниками технологічних індустрій. Ми раді обміну досвідом із польськими партнерами та поділитись власним досвідом роботи та адаптації українських технологічних лідерок до нових умов роботи й розвитку бізнесів”, – коментує Вірослава Новосильна, засновниця та CEO міжнародної агенції SLOVA Tech PR.

На сьогодні Wtech – це неприбуткова спільнота, що виступає за просування загальнолюдських цінностей, принципів різноманітності та інклюзивності, а також за розширення можливостей жінок у сфері технологій. Wtech Global налічує понад 7000 учасниць, представлена у 31 країні світу та має представництва у 47 містах та регіонах. Їх безперебійне функціонування здійснюється завдяки підтримці понад 100 волонтерів та 35 менторок. 

Представництво Wtech у Польщі базується у місті Варшава та очолюються активними волонтерками та амбасадорками ком’юніті Анастасією Солодовніковою та Катериною Бова. До представництва, окрім учасниць з України, вже долучаються локальні партнерки, що стимулює обмін досвідом та швидшу адаптацію до нових умов ведення бізнесу. 

Український простір реалізується у співпраці та за підтримки Perspektywy Women in Tech Summit. Ця подія щороку об’єднує понад 8 тис. науковиць, інженерок, лідерок в технологіях, стартаперок та експерток технологічних компаній з Польщі та з усього світу. 

Women in Tech Summit 2024 надає можливості безкоштовної участі в події для студенток технічних та наукових спеціальностей. 

Також жінки з України, які навчаються та/або працюють у сфері STEM можуть отримати онлайн доступ до програми саміту чи квитки на відвідування події у Варшаві, попередньо зареєструвавшись у формі

Читайте також: 

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram