Українки вибороли першу медаль на Кубку світу зі стрибків у воду

Це перша нагорода наших спортсменок у новому сезоні на міжнародних стартах

25.03.2024

Українські спортсмени вдало розпочали другий етап Кубка світу зі стрибків у воду, що стартував у Берліні. У синхронних стрибках з вишки Ксенія Байло та Софія Лискун здобули «бронзу». Про це повідомила Федерація України зі стрибків у воду.

«За свій виступ українки набрали 276.36 бали і вперше у своїй історії піднялися на п’єдестал Кубків світу. Також ця нагорода стала дебютною для дівчат і на міжнародних стартах цього сезону», — зазначили представники Федерації.

спортсменки з медалями

На першому етапі турніру, який раніше відбувся в Монреалі, дівчата посіли п’яте місце у стрибках з 10-метрової вишки. В Берліні українському дуету вдалося покращити результат і вибороти медаль на п’єдесталі. Ксенія Байло та Софія Лискун поступилися лише американській та канадській парам.

синхронні стрибки у воду

За підсумками двох етапів Кубка світу дві наші синхронні пари на вишці, як чоловіки так і жінки, а також команда, відібралися до Суперфіналу Кубка світу, який пройде з 19 по 21 квітня у китайському Сіані. Для цього нашим спортсменам потрібно було потрапити до топ-8, з чим вони чудово впоралися.

Крім того, українські стрибуни у воду відібралися до Суперфіналу Кубка світу, який відбудеться з 19 по 21 квітня у китайському Сіані. Наші спортсмени виступатимуть у фіналах синхронних пар серед жінок, чоловіків та у командних змаганнях.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram