Українська баскетболістка Аліна Ягупова стала чемпіонкою Євроліги

18.04.2023

Лідерка жіночої збірної України з баскетболу Аліна Ягупова виграла жіночу Євролігу в складі турецького «Фенербахче».

Про це пише НОК Україна.

«Вона вийшла в стартовій п’ятірці своєї команди й провела на майданчику 15 хвилин, протягом яких встигла набрати 7 очок та завершила матч, зробивши «Фенербахче» чемпіоном Євроліги», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у фіналі турніру команда Ягупової розгромила інший турецький клуб «Чукуруву» – 99:60 (29:17, 28:7, 20:20, 22:16). За підсумками сезону 31-річна українка увійшла до символічної збірної Євроліги.

Це перший титул Євроліги в кар’єрі Ягупової. Українка вдруге поспіль грала у фіналі цього євротурніру. Минулого сезону вона в складі «Фенербахче» поступилася у вирішальному матчі угорському «Шопрону».

Додамо, що для «Фенербахче» це також перший в історії трофей Євроліги. Разом з Ягуповою турецька команда в останніх трьох сезонах фінішувала не нижче третього місця в євротурнірі: 2021 – «бронза», 2022 – «срібло», 2023 – «золото».