Українська дизайнерка Anna October увійшла до списку 37 найкращих за версією Vogue

Фото для березневого Vogue US зняла американська фотографка Енні Лейбовіц

19.02.2024

Бренд Anna October існує 13 років. Основою колекцій стали силуетні сукні. У 2022 році дизайнерка і засновниця вперше представила колекцію на Тижні моди в Парижі та увійшла до переліку професіоналів, що визначають розвиток глобальної індустрії моди. Нині за версією американського Vogue вона опинилася серед 37 найкращих у своїй галузі.

«Нестримна – саме це слово характеризує Anna October, українську дизайнерку, яка працює з командою, що зростає, між Парижем і Києвом», – зазначили у модному виданні.

Анну згадують поруч з Міуччею Прадою, Фібі Файло, Чеменою Камалі й Авророю Джеймс.

Anna October

Фото: Ксенія Каргіна

«Anna October – українська дизайнерка, яка продовжує працювати в Києві над своїм брендом, що розвивається попри російське вторгнення, і вже має за плечима співпрацю із J.Crew», – пишуть у Vogue.

Читайте також: Увага світу до України зараз безпрецедентна, тому знехтувати цим було б нерозумно — дизайнерка Оксана Караванська

Фото дизайнерки для березневого Vogue US зняла знаменита американська фотографка Енні Лейбовіц. На ньому Анна та її подруга, американська мисткиня українського походження Олена Ємчук, позують у студії Нью-Йорку.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram