Українська рапіристка Аліна Полозюк виграла золото сателіту в Стамбулі

На найвищу сходинку п’єдесталу на турнірі серії Satellite FIE у Стамбулі зійшла 21-річна вихованка миколаївської школи — рапіристка Аліна Полозюк.

Про це пише НОК України.

Зазначається, Аліна Полозюк що виграла у турі прямого вибування шість поєдинків.Зокрема, в 1/16 фіналу вона взяла реванш за поразку на груповій стадії у представниці Таїланду Чаянутпхат Шиннакердчоке (15:8), а потім з мінімальною перевагою (15:14) здолала наступних двох суперниць – Уміду Ільосову з Узбекистану та Алісу Ізбіш з Туреччини.

Полозюк в 1/2 фіналу змусила скласти зброю румунку Емілію Корбу (12:10), а у фіналі виявилася сильнішою за італійку Марту Камміллетті (15:6).

Це друга в поточному сезоні (після бронзи у Тімішоарі) й загалом в кар’єрі медаль на рівні Сателіта для вихованки Лариси Павленко та Маргарити Сопінської.

Додамо, що на турнірі серії Сателіт FIE у Стамбулі золоту медаль завоювали шаблістки Ольга Харлан та Аліна Комащук.