Українська шаблістка Ольга Харлан здобула медаль Кубка світу

В Алжирі триває об’єднаний Кубок Світу для чоловічої та жіночої шаблі. Сьогодні на доріжках змагаються спортсменки, які визначатимуть першу володарку золота цього сезону. Олімпійська чемпіонка з фехтування Ольга Харлан вийшла до фіналу першого етапу Кубка світу.

Про це повідомляє Base of Ukrainian sports.

Зазначається, що головні надії покладалися на 15-разову призерку чемпіонатів світу та одну з найкращих фехтувальниць в історії Ольгу Харлан. Вона розпочинала цей турнір у якості восьмого номера світового рейтингу.

В 1/32 фіналу Ольга перемогла Шихомі Фукушиму (15-7), в 1/16 — Саусен Будіаф (15-12), в 1/8 — Селію Перез Куенцу (15-11), в 1/4 — Тетяну Назлимов (15-9), таким чином завоювавши першу для нашої країни нагороду в цьому сезоні Кубків світу та Гранпрі.

У півфіналі змагань українка виявилася сильнішою за представницю Греції Деспіну Георгіаду — 15:12. Тепер українка має хороші шанси на перемогу в наступному раунді.

Інші українки завершили боротьбу набагато раніше: Олена Кравацька у першому раунді поступилася іспанці Лусії Мартін-Португез, а Юлія Бакастова дійшла до другого раунду, де поступилася одній з півфіналісток цього КС Сарі Бальцер.