Українські борчині здобули сім нагород на Євро-2023

Жіноча збірна України з боротьби успішно виступила на молодіжному чемпіонаті Європи-2023, який відбувся у Бухаресті (Румунія). У перший змагальний день українські спортсменки здобули три медалі, у другий — ще чотири.

Про це повідомляє пресслужба Національного олімпійського комітету (НОК) України у Facebook.

«На чемпіонаті Європи U-23 у Бухаресті наша жіноча збірна завершила змагання із сімома медалями у скарбничці на першому місці у командному заліку», — повідомляє НОК України.

У другий змагальний день на найвищу сходинку п’єдесталу піднялася Ірина Бондар, яка виступає у ваговій категорії до 62 кг. Крім того, Ірина Заблоцька (до 72 кг), Лілія Маланчук (до 53 кг) та Олександра Хоменець (до 57 кг) вибороли срібні нагороди.

Переможниці та їхні нагороди:

Золота медаль: Анастасія Алпєєва (до 76 кг), Ірина Бондар (до 62 кг), Соломія Винник (до 59 кг).

Срібна медаль: Ірина Заблоцька (до 72 кг), Лілія Маланчук (до 53 кг), Олександра Хоменець (до 57 кг).

Бронзова медаль: Марія Винник (до 55 кг).