Українські бренди випустили нові літні колекції одягу для відпочинку та відпустки: фото

04.07.2023

З початком літа почався активний сезон відпусток. Не секрет, що для відпустки ми намагаємося не тільки відпочити, а й відновитися та перезавантажитися перед робочими буднями. Одним зі способів внести якісь зміни у своє життя — це оновити гардероб. купуємо новий гардероб. Тому якщо ви плануєте відпустку, або ж просто бажаєте купити собі новий літній одяг, ми радимо вам переглянути нову добірку літніх колекцій від українських брендів.

В цій добірці ми продовжуємо вас знайомити з українськими брендами та їхніми новинками.

Kachorovska

Нова колекція українського бренду Kachorovska створена спеціально для літа та відпочинку. В ній вісімнадцять елегантних, жіночних і головне зручних образів, в яких дизайн-команда пропонує провести другу половину літа.

Читайте також: Нові літні колекції одягу від українських брендів: фото

У колекції є брючний лляний костюм розслабленого силуету, чорна сукня-футляр та білий образ з невагомою сорочкою з розрізами на рукавах.

U SO NICE

Український бренд U SO NICE випустив  легку та повітряну колекцію. Прості форми, та прозорість підійдуть для спекотних днів. А ще, з новинками U SO NICE можна скласти круті багатошарові літні луки, в яких не буде жарко.

Читайте також: Український бренд жіночого одягу OKRYK випустив літню колекцію: фото

O.TAJE

Нова капсула LINES & LIGHTNESS від українського бренду O.TAJE є доповненням колекції SS’23, що також стане мастхевом для відпочинку. До цієї капсули ввійшли варіації спідниць-кроше, легких топів та, звичайно, різних варіацій суконь.

Читайте також: Український бренд одягу Vika Adamskaya присвятив колекцію українській кухні: фото

Ця капсула створена, щоб дарувати легкість та підкреслювати лінії тіла. Вона чудово поєднуватиметься як з купальниками на відпочинку, так і з базовими сетами бренду з попереднього дропу.