Український бренд одягу Vika Adamskaya присвятив колекцію українській кухні: фото

27.06.2023

Український бренд жіночого одягу VIKA ADAMSKAYA випустив колекцію «INDEPENDENT UKRAINIAN CUISINE», присвятивши її українській кухні.

«Усі речі капсули виконані з особливою любов’ю та позитивними думками — бо тут так само як з приготуванням їжі: якщо думки твої негативні й настрій поганий — не чекай смачних страв», — пише бренд. 

Зазначається, що родзинками лінійки стали особливі сорочки із вишитими варениками, замість звичайних комірців та нагрудних карманів.

Читайте також: Нові літні колекції одягу від українських брендів: фото

Також варто згадати про неймовірні принти та фотографії на виробах: гра слів ‘Salove’ (бо сало – це таки любов) та картинки страв, які були особисто приготовані та відзняті творчою командою власниці бренду.

Читайте також: Must Have та Arm Women Now запустили ініціативу із забезпечення жінок-військових формою

«В цих кадрах усе прекрасно: і неймовірна україночка @yulianadementyeva, і традиційний український сет дизайн, від якого серце співає, і страви на столі! А головне, речі, створені із любов’ю до всього українського», — йдеться під описом колекції. 

Читайте також: Катерина Осадча і бренд One by One випустили благодійну колекцію патріотичного одягу: деталі

VIKA ADAMSKAYA – український бренд жіночого одягу pret-a-porter, заснований у 2011 році. Творча концепція марки – поєднання найкращих традицій, високої якості та власної естетики. Дизайнер Вікторія Адамська прагне одягнути дівчину в одяг класичного крою, використовуючи нестандартні текстури, колір і принти. Одяг бренду здатний підкреслити жіночність та витонченість, навіть якщо йдеться про комфортний спортивний костюм.

Новини партнерів