Українські дизайнерки Мері Фуртас і Юлія Пеліпас увійшли до списку The Vogue Business 100 Innovators

Видання Vogue опублікувало другий щорічний список Business 100 Innovators, в якому зібрали лідерів, засновників та креаторів, що отримали визнання за свою роботу. Серед них і дві українки — Мері Фуртас та Юля Пеліпас.

«Ці дизайнери, бізнес-лідерки та засновниці представляють наступну хвилю лідерства, оскільки вони переосмислюють те, як виглядає успіх у галузі. Через їхні компанії, одяг та історії проявляється нове бачення моди», — кажуть у Vogue Business.

Читайте також: Катерина Дорошевська: Війна стала для мого бізнесу не просто викликом, вона дала потужний поштовх для всіх процесів

Як пояснюють у Vogue, до списку потрапляють люди, які створюють нові ідеї та способи роботи, об’єднують інших навколо життєво важливих цілей, «створюють новий ландшафт моди та краси для майбутніх поколінь».

Він поділений на категорії:

  • Tech and Web3 Innovators, Sustainability Thought Leaders,
  • Beauty Disruptors і Champions of Change,
  • Next-gen Entrepreneurs and Agitators.

Читайте також: Жіноче лідерство в громадському секторі: інклюзивність та емпатія

До останньої цьогоріч зарахували двох українок:

  • Юлію Пеліпас — засновницю бренда Bettter, який стартував у 2020 році. Грунтуючись на апсайкл-принципах, Bettter сприяє переходу до сталого суспільства та підсиленню екологічного спрямування в індустрії.
  • Мері Фуртас — фешн-фотографку, дизайнерку одягу і засновницю бренда Cultnaked. Від моменту запуску в 2018 році бренд став помітним гравцем на глобальному ринку одягу для вечірок. Cultnaked представлений у багатьох культових магазинах світу, його одягають на концерти та премії знаменитості. Мері Фуртас вийшла з Cultnaked на рівень $2 млн у продажах.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от MARY FURTAS (@maryfurtas)