Українські легкоатлетки здобули «золото» та «срібло» етапу Діамантової ліги

29.05.2023

Дві українські легкоатлетки Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко виграли золоту та срібну медалі на змаганнях у Рабаті.

Про це пише НОК України.

Зазначається, що на п’єдестал пошани етапу Діамантової ліги-2023 у Рабаті (Марокко) піднялися одразу дві українські спортсменки — Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко.

Діамантова ліга. Рабат. Стрибки у висоту:

• 1. Ярослава Магучіх (Україна) — 2,01 м
  • 2. Ірина Геращенко (Україна) — 1,91 м
  • 6. Юлія Левченко (Україна) — 1,81 м

Ярослава Магучіх виграла «золото». Це найкращий результат сезону у світі. Легкоатлетка на 1 см покращила свій попередній показник (2,00 м) та залишається єдиною спортсменкою у світі, яка цього року стрибала на висоту 2 м і вище. Вона захистила звання переможниці змагань у Рабаті, вигравши цей етап Діамантової ліги та минулого року.

Також Магучіх встановила новий рекорд турніру в Рабаті. Попередній рекорд був встановлений 2011 року хорваткою Бланкою Влашич, яка стрибнула на 1,97 м.

Ірина Геращенко підкорила висоту 1,91 метра, завоювавши срібну медаль. Ще одна українка Юлія Левченко завершила змагання з шостим результатом — 1,81 метра.