Український бренд випустив благодійну колекцію футболок з історією українських дітей: фото

05.05.2023

Український бренд одягу MUST HAVE разом із благодійним фондом Deeds4kids випустили футболки з історіями українських дітей, які були вимушені залишити свої домівки через війну. Мета проєкту — допомоги підліткам-переселенцям.

Про це йдеться на сайті бренду.

Презентація благодійного дропу GOODS DEEDS FOR REFUGEE KIDS присвячена першій річниці роботи фонду Deeds4kids, який проводить арткурси психологічної підтримки підлітків.

Читайте також: ARTUP та Марія Прошковська презентували колекцію хустинок до 37-ї річниці Чорнобильської катастрофи: фото

«Уже рік ми працюємо з підлітками, які вимушено виїхали з України й допомагаємо їм впоратися з травмами війни. Під час дорослішання вони потребують особливої підтримки, яку ми забезпечуємо через різні ініціативи та проєкти. Один із таких напрямів роботи — арт-терапія. Ця методика дає можливість покращити емоційний стан дітей, полегшити соціалізацію в новому оточені й — що важливо — зберегти їхню культурну та національну ідентичність», — наголошують співзасновниці фонду Deeds4kids Наталія Большакова та Ніна Васадзе.

Читайте також: Тренд Лесі Українки: український бренд випустив благодійні ґердани

Вартість однієї футболки — 999 гривень, 5% від усіх продажів дропу отримують діти-автори малюнків, а 15% підуть на програми терапії для юних переселенців у різних містах Європи.

Зазначається, що в рамках колаборації чотири малюнки підлітків були перетворені на принти для футболок, а саме:

Читайте також: Український бренд Fox Lingerie випустив нову колекцію білизни та домашнього одягу

  • «Кінь у лісі вночі», Юліанна Свириденко, 16 років (з Києва). Авторка малюнка сумує за Києвом, друзями й батьками, які залишились у рідному місті. Найбільша мрія — щоб закінчилася війна та можна було повернутися додому.
  • «Лавочка», Агнія Агапова, 11 років (з Києва). Дівчинка намалювала порожню лавку під час повітряної тривоги. Найбільше сумує за татом, друзями та собакою. Мріє про мир і повернення додому.
  • «Сова», Артем Орлов, 12 років (з Тернополя). Найбільше Артем тужить за родиною та друзями, які перебувають в Україні. Мріє про завершення війни, а також щоб вони з мамою та сестрою мали своє житло за кордоном.
  • «Берег Дніпра», Богдан Савченко, 16 років (із Запоріжжя). «На малюнку зображений я, що сиджу на березі Дніпра в моєму місті й граю на гітарі. Я сумую за домом і хотів би повернутися в мирний і спокійний час», — розповідає автор.