Український бренд Vladiyan Royal презентував сукню із живих квітів: фото

01.03.2024

В очікуванні весни, бренд Vladiyan Royal відкриває завісу власного мистецтва, представляючи унікальну весільну сукню з живих квітів. Ця творча оповідь втілює у собі природну гармонію та внутрішню силу. Фемінність, тепло, магнетизм, ніжність — це те, що прикрашає жінку, так само як омріяна весільна сукня.

Протягом шести годин над створенням сукні працювала команда з п’яти талановитих флористів. Для втілення ідеї використали 435 квітів, включаючи шість видів гортензії, дельфініуми, троянди, півонії, гвоздики та еустоми, та 525 інших рослин.

Читайте також: Весна-літо 2024: нові колекції від українських брендів

Втілюючи цей проєкт, Vladiyan Royal вирішили віддати пошану найпрекраснішому явищу природі, а ідея сукні символізує неповторність кожної людини через природу та флористику. Ця робота відтворює найбажанішу фантазію нареченої — унікальну сукню, що віддзеркалює її смак, особистість та почуття. Кожний ретельно вишитий шов, кожна дбайливо розміщена квітка, відображають бажання бренду перетворити мрію майбутньої нареченої на живу реальність.

«Сукня з живих квітів — це наш спосіб віддати шану жіночому духу та природі, яка надихає нас кожного дня. Ми сподіваємося, що вона нагадає кожній жінці про її унікальність та неповторність»,  розповідає Людмила Владіян, співзасновниця Vladiyan Royal.

Vladiyan Royal продовжує свою місію переосмислення неповторності та краси у своїх творіннях, демонструючи гармонійне поєднання майстерності та кропіткої роботи над створенням нових дизайнів. 

Читайте також: Український бренд Kachorovska презентував весняну колекцію взуття 2024: фото

Vladiyan Royal — український бренд, заснований родиною Юрія та Людмили Владіян у 2016 році в Чернівцях. У світі він відомий завдяки розкішним сукням особливих силуетів. Бренд представлений у більше ніж 50 країнах — від Швеції та Франції до Канади та США.