У Білгороді-Дністровському започаткували щорічну премію “Учитель та Вихователь року”

Переможців буде визначено народним голосуванням

21.05.2024

У Білгороді-Дністровському, вперше в історії міста, започаткували загальноміську щорічну премію “Учитель та Вихователь року”. Відзначення найкращих освітян, що присвятили себе навчанню та вихованню дітей, стане ще однією доброю міською традицією. Голосування за номінантів премії “Учитель року – 2024” почалося сьогодні, 21 травня. За перші години свої голоси віддали понад 5000 жителів міста.

За правилами, визначення переможця/переможниці премії “Учитель та Вихователь року” проходитиме у два етапи. В межах першого етапу кожна загальноосвітня школа та дитячий садок міста, рішенням педагогічної ради номінує свого кандидата для участі у загальноміському голосуванні.

Другим етапом стане проведення загальноміського незалежного народного голосування на премію “Учитель та Вихователь року – 2024” безпосередньо жителями міста Білгород-Дністровський в офіційному Telegram-каналі міста “Аккерман офіційний”, підписниками якого є близько 17000 містян.

“Втіленням в життя цієї ідеї хочу ввести добру міську традицію щорічно відзначати роботу людей, які присвятили себе навчанню та вихованню наших з вами дітей, за що ми їм щоденно безмежно вдячні,розповідає міський голова Білгорода-Дністровського Віталій Граждан. – Наші вчителі – це люди, які познайомили нас із всесвітом знань, запалили в нас жагу до пізнання, які, як і наші батьки, підтримували нас у наших перших маленьких кроках у велике майбутнє”.

Серед претендентів на отримання високого звання вчителі девʼяти загальноосвітніх шкіл міста, що були номіновані педагогічними колективами шкіл:

  • Олена Анатоліївна Минзул (Білгород-Дністровський ліцей №1);
  • Нелі Афанасіївна Протуренко (Білгород-Дністровська гімназія №2);
  • Володимир Петрович Шевченко (Білгород-Дністровський заклад загальної середньої освіти №3);
  • Інна Миколаївна Мунченко (Білгород-Дністровський заклад загальної середньої освіти №4);
  • Наталія Василівна Тарасенко (Білгород-Дністровський заклад загальної середньої освіти №5);
  • Марина Миколаївна Саєнко (Білгород-Дністровський заклад загальної середньої освіти №6);
  • Світлана Олександрівна Вихристюк (Білгород-Дністровський заклад загальної середньої освіти №7);
  • Олена Миколаївна Гайнулліна (Білгород-Дністровський ліцей «Лідер»);
  • Каріна Анатоліївна Чуйко (Білгород-Дністровська початкова школа ім. С.О. Морозової).

Голосування триватиме 5 днів до 25 травня включно. Серед претендентів на отримання звання “Вихователь року – 2024” освітяни 7 дошкільних навчальних закладів міста. Голосування за номінантів розпочнеться 27 травня. Церемонія нагородження переможців видбудеться в урочистій атмосфері наприкінці червня. 

Читайте також: Агенти освітніх змін: Українські вчителі, що надихають

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram