В Одесі безоплатно лікуватимуть бійців, які отримали опіки та шрами від війни: подробиці

Простір краси та косметології Yulia Nikulina Beauty&Medical спільно із благодійним фондом Leo Foundation започаткували благодійний проєкт MilitaryMed. Постраждалі від війни бійці зможуть позбутися посттравматичних рубців і шрамів від опіків завдяки сучасній реабілітаційній практиці.

Читайте також: Проєкт «Неопалимі»: в Україні безоплатно лікуватимуть людей, які отримали шрами від війни

Через війну велика кількість українських військових потребують тривалого та дорогого лікування після отриманих травм. Одним із найпоширеніших пошкоджень тіла в умовах війни є опіки та шрами. Сучасна естетична медицина має великий досвід розв’язання подібних проблем.

Читайте також: «Добробут» відкрив нову лікарню на лівому березі: 8 відділень, сучасне обладнання та турбота про пацієнтів

«У сучасній війні із застосуванням запалювальної зброї та різних хімічних сумішей частота опіків може становити 60-80% від усіх уражень. Хоча у мирний час питома вага опіків серед інших травм лише 10-12%. Тисячі наших хлопців отримали сильні опіки та рубці через війну, тому ми вирішили започаткувати практику реабілітації для військових та допомогти українським воїнам відновитися після подібних травм. Працюємо на перемогу разом», — каже Юлія Нікуліна, засновниця клініки Yulia Nikulina Beauty&Medical

Читайте також: Барбра Стрейзанд пожертвувала Україні велику суму грошей: деталі

Додамо, що лікування та відновлення м’яких тканин шкіри проводитимуть на лазерному апараті Nordlys Candela. Усі видаткові матеріали покриватимуться спільно клінікою Юлії Нікуліної та фондом Leo Foundation.

Взяти участь у проєкті можна, звернувшись до Благодійного фонду