В Україні створили платформу вчителів для обміну досвідом

09.05.2024

Освітній проєкт STEM is FEM запускає нову платформу вчителів, аби покращити зв’язок з учнями й ученицями та обмінюватися досвідом із колегами. Про це розповідає незалежний жіночий журнал Divoche.Media.

«Ми хочемо нагадати суспільству про те, що вчитель — це насамперед наставник. Це людина, яка не лише викладає предмети в освітньому закладі, а й ділиться з молоддю життєвим досвідом, підтримує та направляє. За п’ять років існування проєкту наша команда зрозуміла: неможливо змінити систему освіти, працюючи з усіма гравцями окремо. Саме тому ми створили екосистему, де всі учасники навчального процесу зможуть комунікувати між собою, ділитися викликами та проблемами — і разом їх долати», — пояснила очільниця проєкту Єлізавета Коренко.

На платформі можуть спілкуватися викладачі більшості предметів, керівники шкіл, їхні заступники та працівники закладів середньої, технічної та вищої освіти. Крім того, на платформі доступні тренінги, семінари й освітні курси партнерів проєкту та менторська підтримка від фахівців у сфері освіти.

Перший онлайн-захід на тему «Погляд вчителів: чого потребує українська освіта?» відбудеться 17 травня о 16.00. Зареєструватися на захід можна за посиланням.

Читайте також: Агенти освітніх змін: Українські вчителі, що надихають

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram