В Україні запускають чотири офлайн-хаби для жінок-підприємиць

хаби для жінок-підприємиць
08.03.2023

Перші хаби для жінок-підприємиць Ukrainian Women Entepreneurs Hub (UWE Hub) відкриють у Броварах, Івано-Франківську, Чернівцях і під Рівним.

На конкурс із відкриття UWE Hub офлайн було подано 124 заявки, з яких за результатами відбору та інтерв’ю обрали чотири громади: Бровари (Київська область), смт Гоща (Рівненська область), Івано-Франківськ та Чернівці.

Читайте також: В Україні на торги виставили рідкісні твори відомих українських мисткинь

«Частина жінок, особливо з сільської місцевості, потребують якісних знань щодо монетизації улюбленої справи, а жінки, які вже зареєструвалися як ФОП, зіткнулися з викликами масштабування бізнесу через відсутність знань щодо ключових інструментів. Нам важливо об’єднати таких жінок у спільноту, показати можливості та створити умови, що забезпечать їхній підприємницький розвиток», — наголосило керівництво.

Читайте також: Генсек ООН: На досягнення ґендерної рівності знадобиться 300 років

Наразі UWE Hub також планує навчати жінок у містах, селах та селищах, які розташовані поруч із майбутніми хабами.

«Жіноче економічне уповноваження та підприємництво — це фундамент, на якому розвиватиметься економіка України як зараз, так і в процесі відбудови. Саме тому і виникла ідея програми UWE Hub — як відповідь на війну та потребу допомоги жінкам, які стали переселенками або біженками. За цей рік ми плануємо навчити 10 тисяч жінок підприємництву й відкрити сім хабів в Україні, та ведемо перемовини за кордоном», — розповіла голова правління ГО Центр «Розвиток КСВ», засновниця програми UWE Hub Марина Саприкіна.