Від шахів до маджонгу: 7 настільних ігор для дітей

Аби розвивати пам'ять і логіку

Улюблені настільні ігри сьогодні вже не займають стільки місця, як раніше. Достатньо завантажити додаток на смартфон чи планшет, і громіздка шахівниця вміститься у долонях. Ігри на двох і для великої компанії, щоб прокачати англійську та потренувати стратегічне мислення, ‒ ми відібрали сім ігрових додатків, які будуть цікаві дітям.

Mahjong Titan

Маджонг прийшов до нас із Азії та за короткий час став однією з найпопулярніших у світі ігор. Стратегія та розрахунок, спостережливість і пам’ять, ‒ це все про неї, хоча й не варто забувати про елемент випадковості. Mahjong Titan оновив класичну гру та зібрав в одному додатку понад 1,5 тисячі різних комбінацій гральних костей. Завантажуйте з itunes.apple.com і play.google.com.

Sudoku

Понад 5 тисяч японських головоломок в одному додатку. Щоб перемогти в ній, жодних математичних підрахунків не потрібно, проте судоку чудово прокачує пам’ять і логіку. Гра має чотири рівня складності – від легкого до експертного. Спеціальний режим «олівця» дозволяє робити на полі нотатки як на папері, а функція автоперевірки підкаже, де ви припустилися помилки. Додаток доступний для завантаження на itunes.apple.com і play.google.com.

Alias

Картки більше не потрібні – гра у слова тепер і у смартфоні. Головна мета – пояснити своїм друзям в команді якомога більше слів за обмежений час. В хід ідуть всі можливі засоби: від слів і натяків до рухів. Для гравців доступні декілька наборів слів різної складності та тематики. А ще можливий формат «крадіжки», коли за кожен бал боротимуться усі гравці, незалежно від команди. Завантажити гру можна з itunes.apple.com і play.google.com.

Real Chess

Гра з тисячолітньою історією, яка не потребує зайвих представлень. Шахи вже давно вважаються невід’ємним виховним елементом – гра, зокрема, впливає на розвиток концентрації уваги та логіки. Real Chess переносить класичну гру в новий вимір 3D і доповненої реальності. Додаток пропонує майже 2,5 тисячі рівнів складності, онлайн геймплей і поради для початківців. Утиліту можна завантажити з itunes.apple.com і play.google.com.

Reversi Free

Колись популярна у Великобританії, гра реверсі свого часу канула в небуття. Та століття потому її відродили вже в Японії під назвою «отелло». Як і у випадку з шахами та шашками, реверсі – це стратегічна гра. Успіх в ній приходить із досвідом, а здобути його дуже легко, коли маєш додаток із десятьма різними рівнями складності. Завантажуйте з itunes.apple.com і play.google.com.

Ludo King

Сучасна версія улюбленої гри індійських королів і королев. Головне тут – дістатися фішкою центру дошки, а на допомогу прийдуть гральні кістки та стратегія. Додаток дозволяє грати в Ludo King різними компаніями. Приємним бонусом йде гра «Змії та сходи». Додаток доступний для завантаження на itunes.apple.com і play.google.com.

Paperback

Уявіть себе письменником. Видавець чекає на новий роман, а його ще треба дописати. Вестерн, наукова фантастика, детектив, ‒ обирайте жанр, складайте слова і закінчуйте недописаний роман. Додаток Paperback повністю англомовний, тож, окрім цікавої гри, можна отримати можливість прокачати іноземну мову. Вартість: 99,99 грн. Завантажити гру можна з itunes.apple.com і play.google.com.

‒ Читайте також: Keep calm: 7 мобільних додатків, які допоможуть дітям розслабитися