Visa та Emerging Europe створили платформу цифрового ком’юніті для підприємниць

Visa оголосила про запуск платформи цифрового ком’юніті She’s Next для підприємниць із країн Східної та Південно-Східної Європи, Центральної Азії та Кавказу, створеної у партнерстві з Emerging Europe, авторитетною платформою для розвитку бізнесу та спільнот, що спеціалізується на цьому регіоні.

Мета платформи — об’єднати підприємниць із різних країн та створити можливості для нетворкінгу, обміну досвідом та розширення бізнесу на міжнародному рівні.

«Ініціатива She’s Next Empowered by Visa спрямована не лише на розширення можливостей жінок, а й на створення спільноти амбітних однодумниць, — прокоментувала Віра Платонова, старша віцепрезидентка, директорка регіонального представництва Visa у 17 країнах. — Проводячи міжнародні заходи, присвячені жіночому підприємництву, ми помітили цікаву деталь: учасниці попередніх проєктів She’s Next із різних країн легко знаходять спільну мову на основі спільних інтересів та цінностей. Результати опитування серед власниць бізнесів із країн Східної та Південно-Східної Європи, Центральної Азії та Кавказу, проведеного Visa у партнерстві з Emerging Europe 2022 року, показали, що 85% респонденток готові приєднатися до міжнародної спільноти підприємців. Тому ми створили її, щоб жінки могли ділитися передовим досвідом, навчатися одна в одної та зростати як лідерки. Переконана, що платформа цифрового ком’юніті She’s Next стане справжнім проривом для всіх підприємниць України та всього регіону».

Читайте також: 8 та 9 травня: Зеленський підписав закон перенесення Дня перемоги

Сайт, на якому розміщена платформа, містить різноманітний контент, доступний для всіх. Жінки можуть дізнатися більше про лідерство, інших підприємниць, знайти натхнення та здобути корисні навички. Також на вебсторінку додається корисний контент, створений у співпраці з Emerging Europe: подкасти, інтерв’ю, авторські колонки з практичними порадами від експертів із різних галузей.

Платформа цифрового ком’юніті (частина сайту, що доступна тільки для зареєстрованих користувачів) містить усі функції професійної соціальної мережі (стрічку новин, групи за інтересами, інструменти для створення публікацій та обміну повідомленнями) і дозволить лідеркам та підприємницям спілкуватися, знаходити ділові контакти, менторів, постачальників чи інвесторів, а також розвивати особистий бренд.

Читайте також: Укрзалізниця в пілотному режимі запустила жіночі купе: подробиці та маршрути

«Під час численних глибинних інтерв’ю, які ми провели під час дослідження, підприємниці та засновниці стартапів говорили про те, як важливо ділитися знаннями та, головне, дізнаватися про те, як інші жінки долали труднощі. Таким чином, платформа призначена не тільки для взаємного навчання, а й надасть можливості для менторства, створення міжнародних зв’язків, а також пошуку фінансування та допомоги від організацій, що підтримують бізнеси. І все це завдяки одному зручному та доступному інструменту», — поділився Ендрю Врубель, партнер-засновник Emerging Europe.

Платформа цифрового ком’юніті She’s Next надасть користувачкам можливість:

  • заповнити детальну анкету під час реєстрації, вказавши свою країну та країни, що цікавлять, професійну галузь, цілі перебування на платформі, щоб далі отримувати таргетовану допомогу від ком’юніті-менеджера;
  • знаходити бізнес-партнерів;
  • розвивати свій особистий бренд та підвищувати упізнаваність свого бізнесу, публікувати пости та матеріали;
  • знаходити менторів за власним запитом та ставати менторами, маючи бажання ділитись знаннями та досвідом;
  • брати участь в обговореннях, вебінарах, подіях;
  • дізнаватися про заходи та можливості у межах She’s Next Empowered by Visa у своїй та інших країнах.

Читайте також: На окупованих територіях росіяни експлуатують українських дітей

Також кожна нова учасниця платформи матиме змогу поспілкуватися з ком’юніті-менеджером, який допоможе їй зорієнтуватися у спільноті, знайти групи за інтересами та завести знайомства, а також поділиться посиланнями на корисні матеріали.

Платформа цифрового ком’юніті She’s Next відкрита для всіх, хто цікавиться підприємництвом — від тих, хто має бізнес-ідею, але ще не має бізнесу, до власниць стартапів і жінок, які керують розвиненими підприємствами.